Komentarze do wiadomości: Utrata 8 000 godzin rozgrywki doprowadziła do śmierci gracza w isekai, które wkrótce doczeka się anime

Forum Inne Gry
Dodaj komentarz
12.03.2026 14:04
Mangas
1
1
odpowiedz
Mangas
6
Centurion

O ile bardzo lubię Isekai'e, tak overpowered bohaterów, którzy pierdnięciem rozwalają wszystkich w przedbiegach mam już po kokardę. Taka postać "na dzień dobry" całkowicie ubija jakiekolwiek napięcie i ogląda się takie produkcje jedynie z nudów. Po opisie: "(...)  Zephyrus odradza się jednak w świecie gry Dankatsu, gdzie natychmiast otrzymuje najsilniejszą profesję" można wywnioskować, że to będzie kolejny, generyczny OP isekai. Szkoda.

12.03.2026 14:14
😂
2
2
odpowiedz
3 odpowiedzi
praksyk
4
Legionista

Reincarnated in a Game World Dankatsu: Game Addict Plays "Encouragement for Job Hunting in Dungeons" from a "New Game" co to kufa za tytuł???!!! Wygląda jak cosik co zostało wygenerowane przez randomowy generator tytułów.

12.03.2026 17:34
Kapela-rules
2.1
1
odpowiedz
Kapela-rules
143
stary wyjadacz

praksyk To akurat norma w light novel. Mnóstwo jest z takimi długimi tytułami.

13.03.2026 10:03
2.2
odpowiedz
CyberKiller
8
Legionista

praksyk ano brzmi jak bzdura, ale zauważ jak świetnie daje się wyszukiwać pod wieloma popularnymi frazami związanymi z grami. Bardzo dużo gier na komórki też ma tego typu nazwy, oszczędzają na reklamowaniu konkretnej marki.

16.03.2026 09:43
2.3
odpowiedz
Nie.
7
Legionista

praksyk Jeden z krótszych.

12.03.2026 14:15
😂
3
odpowiedz
1 odpowiedź
Jerry_D
83
Senator

"Utrata 8 000 godzin rozgrywki doprowadziła do śmierci gracza..."
Wiecie jak walić klikbajty. Niejeden kliknie, zanim doczyta, że w anime. Tylko tak dalej.

12.03.2026 17:56
Szlugi12
3.1
odpowiedz
Szlugi12
133
BABYMETAL

Też myślałem na początku że to na prawdę xD i że chodzi o chinskiego albo japońskiego gracza xd

12.03.2026 20:44
4
odpowiedz
sky0045
23
Pretorianin

Moje ulubione isekai to Umamuse, konie umierają i odradzają się w innych, choć identycznym świecie jako dziewczyny z końskim ogonem i uszami i dalej robią to co wsześniej czyli się ścigają

15.03.2026 14:42
CJzSanAndreas
5
odpowiedz
1 odpowiedź
CJzSanAndreas
58
Konsul

Jak ja nienawidzę chińskich bajek. W kółko ciągle te same oklepane schematy, albo się biją albo gadają.

16.03.2026 09:45
5.1
1
odpowiedz
Nie.
7
Legionista

CJzSanAndreas To mają nic nie gadać czy spać?

Forum Forum Inne Gry
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl