Komentarze Ukochane gry z lat 90. - te z ery dyskietek

Forum Top-listy
Dodaj komentarz
08.05.2026 18:12
Łosiu
1
1
odpowiedz
Łosiu
292
LeChuck

GRYOnline.pl

Civka i Strike Commander - moje największe miłości pierwszej połowy lat 90. Tak po prawdzie Strike Commander to była moja pierwsza oryginalna gra jaką kupiłem.

post wyedytowany przez Łosiu 2026-05-08 18:12:22
08.05.2026 19:17
👍
1.1
1
odpowiedz
maciula
171
Generał

Wolfenstein 3D - oj grało się grało
Doom - wiadomo, nie ma o czym mówić
TFX - nie grałem
Comanche: Maximum Overkill - nie podpasowało
Seal Team - nie grałem
Alone in the Dark (1992) - nie podpasowało
Cywilizacja - wiadomo, nie ma o czym mówić
Wing Commander: Privateer - oj grało się grało, nawet kupiłem oryginał w sklepie ... :)
Formula One Grand Prix - o panie, w to można było grać we dwóch (gdy jeden kierował, drugiemu w tym czasie samochód prowadził komputer)
Star Wars: X-Wing - cud miód i orzeszki ( ile ja dżojstików na tym zepsułem), chociaż późniejszy Tie Fighter był lepszy

post wyedytowany przez maciula 2026-05-08 19:17:50
08.05.2026 20:35
DM
1.2
odpowiedz
DM
237
AFO Neptune

GRYOnline.plTeam

W piracką wersję Strike Commandera nie dało się grać nawet, bo wingman nas atakował po starcie :)

08.05.2026 20:12
r_ADM
2
odpowiedz
1 odpowiedź
r_ADM
274
Legend

Miałem jakąś piracką wersję Warcrafta 2 na dyskietkach. Liczy się? ;)

08.05.2026 20:26
2.1
odpowiedz
maciula
171
Generał

Jak nie jak tak :) A gdzie się wtedy gry "zdobywało"? Giełda była chyba w soboty. Człowiek wracał z wypiekami na twarzy, uruchomi się czy nie. Wszytko dobrze się przegrało? A ile było kombinacji przy uruchamianiu. A to takiej pamięci za mała a to takiej (chyba chodziło o xms / ems. Trzeba było grzebać w autoexecu i configu?. Program Xtree mi się przypomniał. Aż się łezka w oku zakręciła .

08.05.2026 20:22
T_bone
3
1
odpowiedz
T_bone
281
CMDR

GRYOnline.plNewsroom

Miałem oryginalnego Warcrafta II, ale sprzedałem koledze pod koniec podstawówki, żałuję.

08.05.2026 20:23
4
odpowiedz
Asmodeus
56
Senator

UFO: Enemy Unknown, kupione na gieldzie razem z Unnatural Selection.

Forum Forum Top-listy
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl