Komentarze do wiadomości: Assassin’s Creed: Shadows mogło nie powiedzieć jeszcze ostatniego słowa. Gracze wierzą, że Ubisoft ma w planach wielką niespodziankę

Forum Gry RPG
Dodaj komentarz
22.06.2026 17:40
1
2
odpowiedz
ultraSsak
37
Chorąży

lol?
czy ci gracze, są tu z nami na tej stronie?

22.06.2026 18:33
baltazar1908
1.1
odpowiedz
baltazar1908
46
Generał

ultraSsak Właśnie ją otwierają i czytać zaczynają,

22.06.2026 17:57
wojciech94
2
odpowiedz
wojciech94
6
Junior

Po tym co się odwaliło w Claws of Awaji, to ja już w nic nie wierzę względem Shadows. Też zapowiadali niby zwiększony nacisk na konflikt asasynów z templariuszami, a cały potencjał, jaki niosło za sobą spotkanie z Tsuyu i możliwość rozwinięcia wątku budowania zakonu asasynów w Japonii zignorowano na rzecz ratowania nic nie znaczących przedmiotów. Meh

22.06.2026 18:34
baltazar1908
3
odpowiedz
1 odpowiedź
baltazar1908
46
Generał

9 lipca 2025 roku będzie dużo lepsza niż Shadows.

22.06.2026 19:02
3.1
odpowiedz
lis22
99
Generał

baltazar1908 Nie Zgodzę się.
Na premierę Black Flag był dla mnie najsłabszą odsłoną AC:
- Za dużo wody i pływania, za mało lądu
- Za mało "asasyna w asasynie"
- Bucowaty i niesympatyczny bohater
- Nieciekawe mechaniki, jak synchronizacja i wszędobylskie zbieractwo
- Szczątkowe skradanie, w grze nie dało się nawet kucać

To byłaby świetna gra o piratach, gdyby się po prostu nazywała Black Flag ale słaby Assassin's Creed. Remake na pewno będzie lepszy, niemniej, porównując oryginalnego BF do Shadows to najnowsza odsłona wygrywa na wielu polach:

- Najlepsza skrytobójca w całej serii w osobie Naoe
- Najlepszy system skradania się
- Najlepsza oprawa graficzna, zmienne warunki pogodowe i pory roku
- Bardzo ładny i dobrze zaprojektowany świat
- Świat gry jest zwarty, bogaty, wertykalny i szczegółowy
- Moim zdaniem, ciekawi i uzupełniający się bohaterowie
- Ciekawe spojrzenie na ówczesną Japonię z perspektywy obcokrajowca

Mozna sobie jeszcze skonfrontować Shadows z Ghost of Yotei, gdzie gra Sony jest lepsza od strony fabularnej i systemu walki ale cierpi na parę mankamentów i wygląda trochę tak, jakby nic się nie zmieniło od czasu Ghost of Tsushima.

22.06.2026 18:45
4
odpowiedz
LokalnyRzezimieszek
18
Generał

Kolejny przykład jak gracze są głupi oraz przede wszystkim naiwni. Pewnie by jeszcze za to z chęcią zapłacili.

Forum Forum Gry RPG
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl