Jak zamierzacie przetrwać ten weekend?
Apogeum ostatnich upalnych dni przypada na sobotę i niedzielę. Pytanie bardziej dla tych którzy nie mają luksusu posiadania klimy.
Jedziecie nad wodę? Do lasu?
Via Tenor
Zakupy spożywcze zrobiłem dzisiaj z rana, od tego momentu nie zamierzam wystawić nosa za drzwi. Do tego zapas wody, zasłonięte okna i wiatrak. Jakoś dam radę

Woda do basenu sie leje od wczoraj, wnet otwarcie.
Człowiek liczył na to, że wyjdzie patch nowy do Gothica Remake, a tak to ani patcha ani informacji, no to się gra w Forze Horizon 6, wentylator na parapecie, taki mały biurkowy i jakoś się żyje, piwko się w lodówce chłodzi, jakieś soki Cappy, zobaczymy, a gość z pracy na grilla zapraszał po 15:00 xD chyba go na mózg grzeje xd