Jak zamierzacie przetrwać ten weekend?

Forum Pytania i Ogłoszenia
Odpowiedz
27.06.2026 09:09
sirstuartstrange
1
1
odpowiedz
sirstuartstrange
6
Centurion

Jak zamierzacie przetrwać ten weekend?

Apogeum ostatnich upalnych dni przypada na sobotę i niedzielę. Pytanie bardziej dla tych którzy nie mają luksusu posiadania klimy.

Jedziecie nad wodę? Do lasu?

27.06.2026 09:29
Szlugi12
1.1
odpowiedz
Szlugi12
133
BABYMETAL

sirstuartstrange człowiek siedzi w bloku z wielkiej płyty i będzie zdychał xd

27.06.2026 09:55
marcinbvb
1.2
odpowiedz
marcinbvb
167
Generał

sirstuartstrange U mnie póki co luzik. Wielka płyta, parter, mieszkanie zacienione, do tego mam zwykłe rolety zewnętrzne i póki co temperatura jakbym miał klimę na 21-22 ustawione. Cały tydzień w nocy okna otwarte, w dzień wszystko szczelnie zamknięte rolety opuszczone i się nie nagrzało. Ale swego czasu wynajmowałem na 4 piętrze (ostatnie) kawalerkę z oknem na południowy zachód, bez rolet, bez klimy i tam po dwóch dniach słońca można było się ugotować.

27.06.2026 09:23
grish_em_all
2
1
odpowiedz
1 odpowiedź
grish_em_all
264
Grish

Via Tenor

Zakupy spożywcze zrobiłem dzisiaj z rana, od tego momentu nie zamierzam wystawić nosa za drzwi. Do tego zapas wody, zasłonięte okna i wiatrak. Jakoś dam radę

27.06.2026 09:29
Szlugi12
2.1
odpowiedz
Szlugi12
133
BABYMETAL

grish_em_all też sie w picie zaopatrzyłem, wszystko do zamrażarki poszło, lody też kupione :P

27.06.2026 09:28
Mutant z Krainy OZ
3
1
odpowiedz
1 odpowiedź
Mutant z Krainy OZ
275
Farben
Image

Woda do basenu sie leje od wczoraj, wnet otwarcie.

post wyedytowany przez Mutant z Krainy OZ 2026-06-27 09:30:38
27.06.2026 09:28
Szlugi12
3.1
odpowiedz
Szlugi12
133
BABYMETAL

Mutant z Krainy OZ taki to pożyje.

27.06.2026 09:28
Szlugi12
4
odpowiedz
Szlugi12
133
BABYMETAL

Człowiek liczył na to, że wyjdzie patch nowy do Gothica Remake, a tak to ani patcha ani informacji, no to się gra w Forze Horizon 6, wentylator na parapecie, taki mały biurkowy i jakoś się żyje, piwko się w lodówce chłodzi, jakieś soki Cappy, zobaczymy, a gość z pracy na grilla zapraszał po 15:00 xD chyba go na mózg grzeje xd

27.06.2026 09:30
Rumcykcyk
5
odpowiedz
Rumcykcyk
137
Ojciec Zarazy

U mnie luz bo rolety z funkcją odbijania promieni słonecznych i klima. W domu tak zimno, że wczoraj kusiło ubrać dres ale ratowałem się ciepłą herbatką.

post wyedytowany przez Rumcykcyk 2026-06-27 09:30:50
27.06.2026 10:19
Wrzesień
6
1
odpowiedz
Wrzesień
81
Idiot Doom Spiral
Image

👍

Forum Forum Pytania i Ogłoszenia
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl