Grupa J [Algieria, Argentyna, Austria, Jordania] Argentyna pokonuje Austrię 2:0. Niesamowity Messi!

Piłkarski GOL 2026 — wytypuj mecze i wygraj nagrody →Piłkarski GOL 2026 →
Forum Mecze
Odpowiedz
30.05.2026 00:42
Redakcja GRYOnline.pl
1
odpowiedz
Redakcja GRYOnline.pl
1
Legionista

Grupa J [Algieria, Argentyna, Austria, Jordania] Argentyna pokonuje Austrię 2:0. Niesamowity Messi!

Argentyna, Algieria, Austria, Jordania. 👑 Obrońcy tytułu i prawdopodobnie absolutnie ostatni wielki turniej Leo Messiego. Austria wraca do gry po 28 latach, a Jordania debiutuje i pisze historię. Czy faworyci zdemolują rywali w drodze po koronę? Czy Jordanię stać na sensację stulecia?
17.06.2026 22:17
lewel
1.1
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin
Wideo

Irak - Norwegia 1:4 (1:2)

0:1 Haaland 29' (asysta: Wolfe)
1:1 Aymen Hussein 39' (asysta: Al-Ammari)
1:2 Haaland 43'
1:3 Ostigĺrd 76' (asysta: Odegaard)
1:4 Aymen Hussein 90'+6 (samobójczy)

https://www.youtube.com/watch?v=Yy_yzNdQQuE

post wyedytowany przez lewel 2026-06-17 22:19:22
17.06.2026 22:18
lewel
1.2
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin
Wideo

Argentyna - Algieria 3:0 (1:0)

1:0 Messi 17' (asysta: De Paul)
2:0 Messi 60'
3:0 Messi 76' (asysta: Nico González)

https://youtu.be/3z1qzQvV0AU

01.06.2026 21:57
2
odpowiedz
1 odpowiedź
krzych4
1
Junior

Francja mistrz

01.06.2026 22:09
tenad
2.1
odpowiedz
tenad
20
Pretorianin

krzych4 może ale awansu z tej grupy nie zdobedzie. Moze gdyby grały tu inne druzyny, ale przecież tu są Algieria 🏅 i Jordania 🏆

post wyedytowany przez tenad 2026-06-01 22:10:22
10.06.2026 18:37
RejzorekPL
3
odpowiedz
RejzorekPL
13
Legionista

Osobiście kibicuje Norwegii i Japonii

15.06.2026 22:21
4
odpowiedz
jerzol77
0
Legionista

[Argentyna — Algieria]
Stawiam na 3-1

16.06.2026 09:11
Pablo X6
5
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

[Argentyna — Algieria]
Śmierdzi mi to jakimś remisem... Pewnie zagram Argentynę, ale póki co zostawiam typ na podział punktów - 1:1.

16.06.2026 09:14
Pablo X6
6
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

[Austria — Jordania]
Dużo zależy od podejścia Jordańczyków do meczu. Jeśli wyjdą piątką obrońców, Austria będzie miała ogromne problemy żeby się przez to przebić. Szwajcarzy wbili im w sparingu cztery gole, ale to mimo wszystko Szwajcarzy...

17.06.2026 00:58
Pablo X6
7
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

Tragiczna jest ta grupa. Przez większość meczu Norwegów zastanawiam się, czy Argentyna nie utopi punktów na Algierii i Austria na Jordanii. Już dwa razy zmieniałem remisy na wygrane Argentyny/Austrii i znowu wróciłem do remisów... I czuję, że to jeszcze nie koniec.

17.06.2026 02:23
tenad
8
odpowiedz
tenad
20
Pretorianin

Pablo X6 Argentyna raczej wygra. Co do Austrii to pachnie mi trochę remisem. Ale stawiam na nieznaczne zwycięstwo Austrii.

Ciekawe jak stawia Jan Paweł III 😉

post wyedytowany przez tenad 2026-06-17 02:27:29
17.06.2026 03:35
[Gammorin]
9
odpowiedz
2 odpowiedzi
[Gammorin]
107
N7

Messi 14 bramkę w mś strzelił. Jaszcze 2 i wyrówna rekord Klose.

Edit, no i wyrównał.😅

post wyedytowany przez [Gammorin] 2026-06-17 04:41:42
17.06.2026 11:32
marcinbvb
9.1
odpowiedz
marcinbvb
167
Generał

[Gammorin] no i to jeszcze Zidanowi strzelał🤣

17.06.2026 12:32
ReveAnge
9.2
odpowiedz
ReveAnge
55
Pretorianin

marcinbvb Młody Zidane powinien dostać zaliczone asysty przy bramkach Pepsiego. Robił chłopak co mógł żeby wszystko wpadało. Algieria słabiutka, raczej odpadną po meczach grupowych bo nawet Jordania wyglądała od nich lepiej w meczu z Austrią.

post wyedytowany przez ReveAnge 2026-06-17 12:33:41
17.06.2026 04:55
10
odpowiedz
1 odpowiedź
BardzoSmieszne
5
Legionista

[Gammorin] no to poznaliśmy zdobywcę Złotej Piłki

17.06.2026 19:29
[Gammorin]
10.1
odpowiedz
[Gammorin]
107
N7

BardzoSmieszne Jeżeli by znów zdobył tytuł lub został królem strzelców dochodząc do półfinału to jest to prawdopodobne. Dziennikarze go lubią i jest już ikoną tego sportu.

17.06.2026 06:25
lewel
11
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

Pewniaki zaczęły w końcu grać

17.06.2026 07:42
Mutant z Krainy OZ
12
odpowiedz
8 odpowiedzi
Mutant z Krainy OZ
275
Farben

Messi pokazal ktory z dwojki jest tym wiekszym kocurem. W tym wieku tak sobie pykac, szacun.

17.06.2026 07:43
Grifter
12.1
odpowiedz
Grifter
56
Generał

Mutant z Krainy OZ Geniusz!

Haaland też szacunek!

17.06.2026 07:49
Mutant z Krainy OZ
12.2
1
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
275
Farben

Grifter Haaland mlody jest, kariera dopiero przed nim. Szkoda, ze ma druzyne jak Robert, sam nie wygra wszystkiego.
Messi za to mnie zaskoczyl, nie spodziewałem sie.

17.06.2026 08:05
12.3
odpowiedz
K-Lupus
1
Chorąży

Mutant z Krainy OZ Akurat Norwegia ma wielu przyzwoitych piłkarzy. Haaland ma mocne wsparcie.

17.06.2026 08:36
Mutant z Krainy OZ
12.4
1
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
275
Farben

K-Lupus Nasi, na papierze, tez nie sa frajerami z trzeciej ligii, a jednak jako druzyna wypadamy slabo.

17.06.2026 08:50
Sevek007
12.5
odpowiedz
Sevek007
105
Everybody lies

Norwegia od kilku lat ma potencjał Belgii sprzed około 10 lat, ale dopiero od jakiegoś czasu zaczyna to jakoś wyglądać. Ciekawe czy byliby w stanie powtórzyć wynik Czerwonych Diabłów z Rosji.

17.06.2026 12:30
ReveAnge
12.6
odpowiedz
ReveAnge
55
Pretorianin

Sevek007 Belgia wtedy miała kompletny skład, na każdej pozycji dobrzy albo bardzo dobrzy zawodnicy, ekipa bez słabych punktów. Norwegia ma Haalanda i Odegaarda na światowym poziomie, paru innych dobrych zawodników reszta to średniacy. Przeciętna obrona i bramkarz powodują że lepsi przeciwnicy ich pokonają.

17.06.2026 13:10
12.7
odpowiedz
K-Lupus
1
Chorąży

Zobaczycie, że zdobędą mistrzostwo świata. I mean it.

17.06.2026 15:24
Sevek007
12.8
odpowiedz
Sevek007
105
Everybody lies

ReveAnge Kompletny skład, bez słabych punktów. A jednak brąz na MŚ to był ich maksimum. 😜

17.06.2026 08:11
Pablo X6
13
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

Dobrze, że pozmieniałem te remisy w cholerę :) Wprawdzie generalki to jakoś wielce nie zmieniło, ale lepiej trafić niż nie.

21.06.2026 18:34
baltazar1908
14
odpowiedz
baltazar1908
46
Generał

Messi w gazie

22.06.2026 13:43
15
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Dzisiaj już żadnych przeczuć nie mam. Nie wykorzystałem poprzednich, teraz się skończyły. Jedynie Portugalia mi pachnie remisem, chyba że się ogarną. 3 kolejkę mam przekombinowaną , i pewnie spadnę daleko.

post wyedytowany przez toyminator 2026-06-22 13:45:13
22.06.2026 13:55
DexteR_66
16
odpowiedz
1 odpowiedź
DexteR_66
20
Dawnwalker

Premium VIP

Nie wiem już nic 😂

Te MŚ są nieprzewidywalne jak nasza Ekstraklasa.

22.06.2026 14:03
Pablo X6
16.1
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

Przesadzacie :) Na poprzednich też były niespodzianki - porażka Argentyny z Arabią Saudyjską, Francji z Tunezją, odpadnięcie Niemców po fazie grupowej (plus porażka z Japonią). Mało tego - wtedy z grupy nie wyszła również... Belgia. Zresztą droga Argentyny do Mistrzostwa Świata też nie była szczególnie prosta. No i na dokładkę czwarte miejsce Maroko eliminującego Hiszpanów i Portugalczyków...

22.06.2026 14:05
Pablo X6
17
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

[Argentyna — Austria]
Argentyna pewniak. Gdzieś tam w nosie drapie, że może być jakiś remis z tyłka, ale nie będę kombinował niepotrzebnie. Jak będzie wtopa, to i tak wtopi ponad 90% typujących ;)

22.06.2026 14:12
Pablo X6
18
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

[Jordania — Algieria]
A tu postawię remis. Faworytem raczej Algieria, ale Jordania wcale nie jest bez szans. Żaden wynik nie będzie zaskoczeniem, mimo że Algieria zdaje się mieć "poważniejsze" nazwiska.

22.06.2026 15:02
Janczes
19
odpowiedz
Janczes
250
You'll never walk alone

Argentyna na spokojnie sie przejedzie do austrii a w meczu potęg tj Jordania -Algiera wszystko moze sie zdarzyc :D

22.06.2026 18:06
20
odpowiedz
K-Lupus
1
Chorąży

Argentyna i Algieria raczej bez problemu, choć Austriacy mogą postawić opór.

22.06.2026 19:01
tenad
21
odpowiedz
tenad
20
Pretorianin

Jeśli dobrze się przyjrzałem to teraz gra drużyna kompletnie wydziarana z drużyną bez dziar 😛

post wyedytowany przez tenad 2026-06-22 19:02:05
22.06.2026 19:08
22
odpowiedz
K-Lupus
1
Chorąży

OMG dwóch Austriaków wycina Martineza i niby nic nie było. Dobrze, że jest VAR.

22.06.2026 19:10
23
odpowiedz
1 odpowiedź
toyminator
101
Senator

No cóż, kolejny pkt straty ;D Zbyt naiwnie na remis tutaj. Wkurza mnie to, prawie wszystkie drużyny z poza Europy, jacyś niby outsiderzy potrafią się postawić, zagrać dobrze. A gra taka drużyna Austrii i pewnie nie będzie potrafić. A że Messi nie trafił karnego, to tak mi się mecz z Polakami przypomina, i Argentyna to wygra2;0 Może 3 bo Austriacy nie będą prosić żeby więcej nie strzelać;D

22.06.2026 19:11
tenad
23.1
odpowiedz
tenad
20
Pretorianin

toyminator Izi pudło 😉

Edit: a pisałeś, sorki

post wyedytowany przez tenad 2026-06-22 19:11:58
22.06.2026 19:26
[Gammorin]
24
odpowiedz
[Gammorin]
107
N7

Szkoda tego karnego. Chciałbym by udało mu się na koniec kariery udało zdobyć króla strzelców.

22.06.2026 19:27
Grifter
25
odpowiedz
Grifter
56
Generał

Przerwa na nawodnienie....

możecie napisać wszystko co chcecie.

Koniec przerwy na nawodnienie...

22.06.2026 19:39
Pablo X6
26
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

Ależ oni są wyrachowani.

22.06.2026 19:42
27
odpowiedz
K-Lupus
1
Chorąży

Mesjasz!

22.06.2026 19:45
mirko81
28
odpowiedz
mirko81
89
amd platform

Stadion klimatyzowany :)
22 stopnie, poza stadionem 33

post wyedytowany przez mirko81 2026-06-22 19:45:47
22.06.2026 19:46
[Gammorin]
29
odpowiedz
[Gammorin]
107
N7

Austria wkuriwona widać. Koszą ich niemiłosiernie.

22.06.2026 19:53
30
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Tak patrzę na Austrię, i stwierdzam, ,że oni mogą mieć problem z Algierią. Są ciutkę lepsi, ale czy to wystarczy? Na remis spokojnie.BTW Argentyna jest trochę faworyzowana . Po raz któryś faul na żółtko, i nic.

post wyedytowany przez toyminator 2026-06-22 20:19:25
22.06.2026 20:52
31
odpowiedz
toyminator
101
Senator

W ogóle czemu Arnautovic dopiero na koniec wchodzi. Co to w ogóle za tłumaczenie że się dopiero obudził ;D Właściwie gdyby nie Leo, to Argentyna by uja strzeliła ;D Co to znaczy mieć świetnego napastnika. A wystarczyło na pewniaków stawiać plus dwa jakieś remisy i to by wystarczyło żeby być w czołówce mimo tylu niespodzianek....Dla mnie zabawa się skończyła.

post wyedytowany przez toyminator 2026-06-22 21:00:54
22.06.2026 21:02
Sevek007
32
odpowiedz
Sevek007
105
Everybody lies

Ładny sobie prezencik na urodziny Leo sprawił :-)

22.06.2026 21:05
marcinbvb
33
2
odpowiedz
1 odpowiedź
marcinbvb
167
Generał

Messi i tyle w temacie.

22.06.2026 21:17
33.1
odpowiedz
K-Lupus
1
Chorąży

marcinbvb Jest najlepszy. Zawsze będzie.

22.06.2026 21:11
[Gammorin]
34
odpowiedz
1 odpowiedź
[Gammorin]
107
N7

Chyba szanse na złotą piłkę wzrastają.

22.06.2026 21:37
Pablo X6
34.1
1
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

[Gammorin] Dopiero dwa mecze... Do finału daleka droga - to tam trzeba będzie wyciągnąć Argentynę za uszy.

Forum Forum Mecze
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl