Grupa I [Francja, Irak, Norwegia, Senegal] Norwegia ogrywa rywala 3:2 - wasze opinie?

Piłkarski GOL 2026 — wytypuj mecze i wygraj nagrody →Piłkarski GOL 2026 →
Forum Mecze
Odpowiedz
30.05.2026 00:42
Redakcja GRYOnline.pl
1
odpowiedz
Redakcja GRYOnline.pl
1
Legionista

Grupa I [Francja, Irak, Norwegia, Senegal] Norwegia ogrywa rywala 3:2 - wasze opinie?

Francja, Senegal, Irak, Norwegia. 💣 Typowa grupa śmierci! Francja napędzana wielkimi gwiazdami kontra Norwegia prowadzona przez bramkostrzelnego Haalanda. W tle czai się groźny Senegal i nieprzewidywalny Irak. Czy starcie Francji z Norwegią będzie największym hitem tej fazy? Kto znajdzie sposób na zatrzymanie Haalanda?
04.06.2026 13:27
K-Lupus
2
odpowiedz
K-Lupus
1
Chorąży

[Norwegia vs Francja]
Norwegia wygra cały mundial.

14.06.2026 16:41
baltazar1908
3
odpowiedz
baltazar1908
46
Generał

postawiłem na Francję choć Senegal może sprawić niespodziankę

15.06.2026 22:20
4
1
odpowiedz
1 odpowiedź
jerzol77
0
Legionista

[Francja — Senegal]
Francja wygra "derby" xd

15.06.2026 22:31
K-Lupus
4.1
odpowiedz
K-Lupus
1
Chorąży

jerzol77 Stawiam, że historia zatoczy koło i sensacyjnie wygra Francja B.

15.06.2026 22:21
5
odpowiedz
jerzol77
0
Legionista

[Irak — Norwegia]
Haaland postrzela

16.06.2026 09:05
Pablo X6
6
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

[Francja — Senegal]
Francuzi faworytem, ale Senegal nie bez szans - mają kilka solidnych nazwisk. Tak czy siak uważam, że Dembele, Mbappe i Olise załatwią Francji wygraną.

16.06.2026 09:08
Pablo X6
7
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

[Irak — Norwegia]
Jeśli o sile Iraku będą stanowić gracze Pogoni Szczecin i Cracovii, to faworyta należy upatrywać w ekipie Norwegów :P Sorloth, Haaland, Odegaard - to się nie może nie udać.

16.06.2026 16:00
Marky
8
odpowiedz
Marky
36
Generał

Jak Francja zremisuje to chyba umrę... Wczoraj i dziś w nocy już się nieziemskie cyrki odstawiły...

16.06.2026 20:54
lewel
9
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

Dziś stawiam na pewniaki Francja i Norwegia 😀

16.06.2026 21:20
10
odpowiedz
2 odpowiedzi
toyminator
101
Senator

Dobra, już widzę że remis będzie ;D

16.06.2026 21:44
LlanosDelu
10.1
odpowiedz
LlanosDelu
3
Legionista

toyminator jak tak dalej pójdzie to honoru Europy w fazie pucharowej będą bronić Niemcy 🤦

16.06.2026 21:46
10.2
odpowiedz
toyminator
101
Senator

LlanosDelu No niestety, ale te wielkie drużyny grają pierwsze mecz tak, jakby zapomnieli jak się gra. Kusi postawić remis Portugalii ,bo oni też słabo zaczynają. Ale wszystko zależy od zaangażowania.

16.06.2026 21:22
K-Lupus
11
odpowiedz
1 odpowiedź
K-Lupus
1
Chorąży

Idrissa Gej, Papa Gej... co to ma być?

16.06.2026 21:40
Pablo X6
11.1
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

K-Lupus Przynajmniej wiadomo który i z kim ;)

16.06.2026 21:55
Crod4312
12
odpowiedz
1 odpowiedź
Crod4312
176
Legend

Niech grają na remis :D Derby Afryki obstawiłem remisowo to mogłoby chociaż to wejść bo po ostatniej nocy to był dramat xD

16.06.2026 22:31
12.1
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Crod4312 Weź mnie nie denerwuj. Czułem te 4 remisy, ale nie miałem jaj tego zrobić . Już po 3 remisie, chciałem dać już na remis Iranu, ale stwierdziłem że to walę i idę spać bo mam dosyć.

16.06.2026 22:26
13
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Nie ma karnego XD Ale jaja.To na uj ten Var jest.

post wyedytowany przez toyminator 2026-06-16 22:26:35
16.06.2026 22:26
Pablo X6
14
odpowiedz
1 odpowiedź
Pablo X6
0
Centurion

To był ten kontakt, czy nie było? :) Karny dla Francji, czy nie?

16.06.2026 22:27
14.1
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Pablo X6 Widać kontakt, Senegalczyk zahaczył kolanem, i wybił dyktatora z rytmu. Karny jak nie wiem.

16.06.2026 22:27
Rumcykcyk
15
odpowiedz
1 odpowiedź
Rumcykcyk
137
Ojciec Zarazy

Francja z takimi armatami będzie płakać o karnego. Nie potrafi normalnie gola strzelić.

16.06.2026 22:30
15.1
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Rumcykcyk Ale gdzie tu płacz? Wszedł,został zahaczony to karny. Bez tego dyktator mógł podać, strzelić.

16.06.2026 22:46
16
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Ależ to było podanie. I wyjście na pozycję. No cóż, Senegal chyba spartolił, bo wyszli za wysoko.

post wyedytowany przez toyminator 2026-06-16 22:47:41
16.06.2026 22:51
Pablo X6
17
odpowiedz
1 odpowiedź
Pablo X6
0
Centurion

Senegal się posypał po 60. minucie. Ciekawe, czy to jakieś braki kondycyjne, założenia taktyczne legły w gruzach, czy po prostu Francja wrzuciła drugi bieg...

16.06.2026 22:57
17.1
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Pablo X6 Pewnie to i to. Francuzi bardziej przycisnęli, lepsze panowanie nad piłką, szybsze podania, i tyle. A po stracie gola, musieli się otworzyć. Ale ogólnie Senegal wygląda dobrze. Zobaczymy czy wystarczy na Norwegów, którzy swoją drogą, są jedną wielką niewiadomą.

16.06.2026 22:57
marcinbvb
18
odpowiedz
4 odpowiedzi
marcinbvb
167
Generał

Przynajmniej Francja nie zawiodła

16.06.2026 22:59
Pablo X6
18.1
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

marcinbvb Poczekaj jeszcze z takimi deklaracjami! :D
Edit: już pozamiatane.

post wyedytowany przez Pablo X6 2026-06-16 23:00:35
16.06.2026 23:01
marcinbvb
18.2
odpowiedz
marcinbvb
167
Generał

Pablo X6 Że co? 😂

16.06.2026 23:02
Pablo X6
18.3
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

marcinbvb Już nic, żartowałem ;)

16.06.2026 23:02
lewel
18.4
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

Pablo X6 Wyszedłem na 30 sek myślałem że to jeszcze cieszynska po golu Senegalu trwa. Szybcy są 😁

post wyedytowany przez lewel 2026-06-16 23:03:07
16.06.2026 23:02
19
odpowiedz
1 odpowiedź
toyminator
101
Senator

I weź tu być mądry. Senegal dużo lepszy skład od Arabii, Wysp, a przegrywa. Pewnie kwestia tego, że też atakują, a nie siedzą całłą drużyną w 11.

16.06.2026 23:03
lewel
19.1
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

toyminator Nie ma logiki 😛

16.06.2026 23:08
Pablo X6
20
odpowiedz
2 odpowiedzi
Pablo X6
0
Centurion
Image

Znów nie udało się nic odrobić do liderów... 😢

Podobają mi się za to te wykresy Match Momentum w różnych statystykach.

post wyedytowany przez Pablo X6 2026-06-16 23:08:45
16.06.2026 23:10
lewel
20.1
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

Pablo X6 wygląda fajnie tylko co to pokazuje? 😛

16.06.2026 23:11
Pablo X6
20.2
1
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

lewel W ogólnym uproszczeniu - dominację danej drużyny w konkretnej minucie i szansę na strzelenie przez nią gola.

Edit: oglądając ten mecz można stwierdzić, że spisuje się to względnie dobrze. Może słupki dla Senegalu w pierwszej połowie powinny być odrobinę "wyższe", ale przewagę Francji koło 60. minuty już widać bardzo dokładnie. Mocniejszą końcówkę Senegalu również.

post wyedytowany przez Pablo X6 2026-06-16 23:15:34
16.06.2026 23:24
21
odpowiedz
adamz
0
Junior

Pierwsza 10 ruletki same noname, poza dafton. ...

17.06.2026 00:21
CoByByłoGdyby
22
odpowiedz
CoByByłoGdyby
10
Chorąży

Piłkarze ekstraklasy na boisku to i mecz fajny😉

17.06.2026 00:32
Pablo X6
23
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

Irak nietypowo wznowił po stracie gola... Ze środka prosto za linię końcową. Miał być aut?

17.06.2026 00:40
24
odpowiedz
3 odpowiedzi
toyminator
101
Senator

No jak na Czarnego Konia, to ta Norwegia nie zachwyca. Jeśli chodzi o rozegranie piłką. Tak trochę typowo żeby się nie zmęczyć. Ale jednak myślałem że Norwegia potrafi grac bardziej płynnie. A grają tylko z Irakiem.Który przez te 45 m dadzą radę się stawiać. Ale czy więcej? To taki mecz Bodo ekstraklasa....iw czasie jak to piszę Irak strzelił XD

17.06.2026 00:44
Pablo X6
24.1
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

toyminator Na co komu rozegranie, kiedy masz Sorlotha i Haalanda w ataku :D

17.06.2026 00:47
24.2
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Pablo X6 Irakowi załączył się protokół Polska ;D

17.06.2026 00:56
Pablo X6
24.3
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

toyminator Człowiek może wyjść z Ekstraklasy, ale Ekstraklasa z człowieka nigdy 😎 Choć tu, o dziwo, nie zawiódł żaden piłkarz najlepszej ligi świata.

post wyedytowany przez Pablo X6 2026-06-17 00:56:39
17.06.2026 00:53
25
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Ta Norwegia gra tragicznie w obronie. Z lepszymi będą mieć mega problemy,chociaż tam i ustawienie inne.

17.06.2026 08:06
K-Lupus
26
odpowiedz
K-Lupus
1
Chorąży

To była dobra noc mundialu!

21.06.2026 18:35
baltazar1908
27
odpowiedz
baltazar1908
46
Generał

tutaj Francja inny wynik sensacja

22.06.2026 14:06
Pablo X6
28
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

[Francja — Irak]
Przeciętna Norwegia strzeliła Irakowi cztery gole - strach myśleć, ile może strzelić Francja, jeśli Irak zagra otwarty futbol... A jak nie zagra, to Francja i tak bez problemu powinna sobie poradzić.

22.06.2026 14:09
Pablo X6
29
odpowiedz
2 odpowiedzi
Pablo X6
0
Centurion

[Norwegia — Senegal]
64% typujących stawia na Norwegię... A ja postawię na Senegal, bo optycznie wyglądali lepiej przeciwko Francji, niż Norwegia przeciwko Irakowi. Zwłaszcza defensywa Norwegii wyglądała mało przekonująco... Wprawdzie Norwegia ma w napadzie Haalanda i Sorlotha, ale Senegal nie powinien być na tyle słaby żeby za darmo prezentować im gole takie, jak Irakijczycy.

22.06.2026 14:10
lewel
29.1
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

Pablo X6 znów atak szczytowy na nr1 ?😛trzymam kciuki!

22.06.2026 14:17
Pablo X6
29.2
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

lewel Szczytowy atak był tylko w meczu Niemców :) Tutaj po prostu nie wierzę zbytnio w Norwegów. To jest typ na zasadzie: tak po prostu uważam, więc tak zatypuję. Senegal był groźny z Francją, a Norwegia z tym Irakiem to radziła sobie tak średnio (mimo pewnego zwycięstwa). No i Irak ewidentnie pomógł przy drugim golu Haalanda...

22.06.2026 18:07
K-Lupus
30
odpowiedz
K-Lupus
1
Chorąży

Francja spokojnie, a Norwegia? No, Senegal będzie walczył, bo grają o wszystko.

22.06.2026 21:27
[Gammorin]
31
odpowiedz
3 odpowiedzi
[Gammorin]
107
N7

Ja postawiłem na Francję i Norwegię.

22.06.2026 23:21
Bieniu05
31.1
odpowiedz
Bieniu05
163
The100

[Gammorin] Przejedziesz sie na norwegii

22.06.2026 23:30
31.2
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Bieniu05 Skąd wiesz. Będzie remis, albo Norwegia wygra 2;1.Chociaż z Irakiem mieli sporo szczęścia, bo w obronie grali tak sobie.

23.06.2026 00:25
[Gammorin]
31.3
odpowiedz
[Gammorin]
107
N7

Bieniu05 remis może być też, nawet u buka dość wyrównane jest to spotkanie, czyli nie ma żadnego mocnego faworyta.

22.06.2026 23:45
32
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Ładnie tam leje ;D

23.06.2026 07:38
John_Wild
33
odpowiedz
John_Wild
59
Okropnie_Wściekły_Dzik

Nie zaliczyło mi meczu Francja vs Irak. Błąd? Wiem, że grali w nocy i wyniki są później. Ale Norwegia vs Senegal już wynik mam a też w nocy meczyk był :)
Edtyta
Wskoczył :)

post wyedytowany przez John_Wild 2026-06-23 08:04:03
23.06.2026 09:50
34
odpowiedz
4 odpowiedzi
toyminator
101
Senator

No kurde, jednak ta Norwegia wygrała. Nie ma sensu stawiać na te remisy ;D Tylko w meczach w wielkich z małymi...a tak to wygrywa drużyna tak ciutkę lepsza na papierze.

23.06.2026 10:04
Grifter
34.1
odpowiedz
Grifter
56
Generał

toyminator Też stawiałem na remis. Czarni prawie dowieźli, ale na Haalanda nie ma wujka we wsi.

post wyedytowany przez Grifter 2026-06-23 10:04:49
23.06.2026 10:52
papież Flo IV
34.2
odpowiedz
papież Flo IV
109
Kardynał

Ogólnie tam gdzie są wyrównani rywale to zazwyczaj któryś z nich wygrywa, a remisy wchodzą w meczach, które na papierze powinny być na luzie wygrane przez którąś ekipę. Niestety teraz przewiduj, który z faworytów ma ten słabszy dzień.

23.06.2026 11:33
34.3
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Grifter No Blisko remisu było. Główka w ostatniej sekundzie..Nie potrzebnie też ryzykowałem z remisem Austrii i Nowej Zelandii. Przekombinowałem już nie pierwszy raz ;D Straciłem tak glupio 5 pkt.

23.06.2026 11:35
34.4
odpowiedz
toyminator
101
Senator

papież Flo IV Też to zauważyłem. Wygrywają te drużyny, które myślę że są tak 10% lepsze. I to wystarcza ;D Sam czułem remisy w meczu Ekwador-Curacao, że Urugwaj znowu zepsuje, że Belgia też coś odwali. Ale no głupi strach przed ryzykiem...

Forum Forum Mecze
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl