Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

4x Studio

Firma producent


4x Studio: wyprodukowane gry

Iron Storm (2002)

Iron Storm (2002) (PC)

Stalingrad

Stalingrad (PC)

Wydawcy gier 4x Studio

Wydawcy gier wyprodukowanych przez 4x Studio:


Wanadoo

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące 4x Studio


Wydawca Iron Storm pod skrzydłami twórców cyklu Syberia

eLKaeR, 3 października 2003, 10:44

Francuska korporacja informatyczna Wanadoo (drugi w historii dostawca rozwiązań internetowych w Europie), stanowiąca część telekomunikacyjnego koncernu France Telecom, zamierza skupić się teraz na oferowaniu szerokiego wachlarza systemów zabawy online. Aby osiągnąć ten cel wspomniana instytucja zdecydowała się na sprzedaż swojego zasłużonego działu elektroniczno-rozrywkowego, czyli wydawcy m.in. Iron Storm i Celtic Kings: Rage of War.

Kolejna porcja patchy do pobrania

ComCo, 27 maja 2003, 17:33

W naszym dziale Pliki – serwer FTP pojawiły się trzy nowe poprawki systemowe do, wydanych już jakiś czas temu, produkcji o nazwach: Bandits: Phoenix Rising, Iron Storm oraz Metal Gear Solid 2: Substance. Zadaniem wszystkich „łatek” jest usunięcie najbardziej uciążliwych błędów, na jakie natknęli się ich użytkownicy.

Iron Storm - poradnik

Sznur, 25 marca 2003, 17:43

W Dziale Poradników pojawił się szczegółowy opis ukończenia gry Iron Storm, alternatywnej wizji I wojny światowej utrzymanej w konwencji FPS. Poradnik zawiera wiele osobistych uwag autora dotyczących rozwiązania niektórych zaistniałych sytuacji, wyboru odpowiedniej drogi, oraz decyzji dotyczących taktyki.

Dalszy ciąg poprawiania "Żelaznego Sztormu"

eLKaeR, 24 lutego 2003, 10:44

Trójwymiarowa gra akcji pt. Iron Storm, stworzona przez developerów z firmy 4x Studio, doczekała się właśnie kolejnej „łaty”, która ujrzała światło dzienne dzięki staraniom korporacji wydawniczej Wanadoo.

Recenzja: Iron Storm

Fajek, 19 lutego 2003, 12:37

Iron Storm to kolejna gra FPP bazująca na tematyce II Wojny Światowej. Jednak gra wyróżnia się tym, iż jej fabuła przedstawia nieco inny bieg wydarzeń historycznych...

Iron Storm w zachodnich sklepach

Łosiu, 22 października 2002, 08:41

Firma DreamCatcher Interactive przekazała oficjalną informację prasową, w której donosi, iż trójwymiarowa gra akcji - Iron Storm, powędrowała do zachodnich sklepów. Przypominam, że niewątpliwie interesującą cechą tej produkcji są realia, w których toczy się akcja. Jak wszyscy wiemy I Wojna Światowa rozpoczęła się w roku 1914 i skończyła w 1918, jednak w Iron Storm mamy rok 1964 i pierwsza wojna trwa nadal. Znajdziemy tu więc bronie i elementy znane z I i II Wojny Światowej oraz wojny w Wietnamie.

Kolejne „złote” tytuły...

Łosiu, 16 października 2002, 08:17

Dzisiejszy dzień przywitał nas kolejnymi informacjami o złotych grach, i zaznaczam, nie byle jakich. Otóż oficjalnie zakończono prace developerskie nad grą akcji zatytułowaną Iron Storm, nad PC-tową wersją gry Need for Speed: Hot Pursuit 2, a także nad interesująco zapowiadającą się strategią historyczną z elementami cRPG - Europa 1400: The Guild. Należy także powiedzieć, że wczoraj zespół Rockstar Games oświadczył, iż gotowa jest płyta matka (Gold Master) gry Grand Theft Auto: Vice City w wersji na konsolę PlayStation 2.

Zapowiedź: Iron Storm

Fajek, 26 sierpnia 2002, 10:29

Iron Storm to trójwymiarowa gra akcji (shooter) z widokiem z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby. Akcja osadzona została w alternatywnej przeszłości. Jak zapewne wszyscy wiemy I Wojna Światowa rozpoczęła się w roku 1914 i skończyła w 1918. Jednak nie w przypadku wydarzeń opowiedzianych w Iron Storm...

Oficjalna strona Iron Storm uruchomiona

Robal, 11 lipca 2002, 10:21

DreamCatcher uruchomił oficjalną witrynę w całości poświęconą grze Iron Storm, której produkcją zajęła się grupa 4X Studio.

Oficjalne strony Gothic II oraz Iron Storm

Łosiu, 6 czerwca 2002, 09:03

Firmy JoWooD oraz Piranha Interactive uruchomiły oficjalną stronę internetową gry akcji/cRPG - Gothic II. Zainteresowani tym tytułem znajdą na niej sporą dawkę świeżych danych o grze, nowe screeny, itp., a także oficjalny trailer, który można już pobrać z naszego działu Pliki. Drugą dziś stronę wartą zainteresowania uruchomił zespół 4x Studio pracujący nad bardzo obiecującą grą akcji - Iron Storm. Jej zawartość i wykonanie nie powinno zawieść nikogo – Zapraszam.