Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Greenwood Entertainment: wyprodukowane gry

Far West (PC)

Far West (PC)

Wydawcy gier Greenwood Entertainment

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Greenwood Entertainment:


JoWooD Entertainment AG

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące Greenwood Entertainment


Far West - poradnik

Sznur, 19 lutego 2003, 19:31

Kolejny udostępniony poradnik to solucja do strategii czasu rzeczywistego Far West, w której mamy okazję poznać jak trudne i niebezpieczne były początki osadnictwa na Dzikim Zachodzie. Jednak naszym celem jest nie tylko przeżycie wśród bezwzględnych Indian i bandytów, lecz szybkie wzbogacenie się na hodowli bydła, spekulacjach bankowych i hotelach, oczywiście przy wsparciu najemnej bandy kowboi.

Zapowiedź: Far West

Fajek, 26 listopada 2002, 09:20

Far West to mieszanka akcji i strategii czasu rzeczywistego w której zajmiemy się budową i utrzymaniem rancza położonego gdzieś na dzikich preriach Ameryki Północnej, w czasach gdy panowało tam bezprawie i rozbój...

Far West - demo już dostępne

Fajek, 8 listopada 2002, 16:53

Far West to mieszanka akcji i strategii czasu rzeczywistego w której zajmiemy się budową i utrzymaniem rancza położonego gdzieś na dzikich preriach Ameryki Północnej, w czasach gdy panowało tam bezprawie i rozbój. W skład naszych podstawowych obowiązków wchodzi hodowla bydła, wymiana towarowa, umiejętne gospodarowanie zasobami finansowymi oraz oczywiście walka i obrona dobytku przed zakusami Indian i okolicznych bandziorów.

Far West - prace ukończone

Sznur, 17 października 2002, 13:12

JoWooD poinformował, iż prace nad Far West dobiegły końca i gra trafi do sprzedaży w listopadzie. Stworzona przez niemiecki zespół Greenwood Entertainment gra jest strategią czasu rzeczywistego, której akcja rozgrywa się rzecz jasna na Dzikim Zachodzie w początkowym okresie osadnictwa, gdy większość indiańskich plemion było na wojennej ścieżce z białymi. Gracz staje się właścicielem działki położonej w dzikich odstępach Ameryki Północnej i musi wybudować tam ranczo.

Far West, czyli kolejny smakowity kąsek dla miłośników dzikiego zachodu

Łosiu, 1 sierpnia 2001, 08:06

Jakoś ostatnio producenci gier przypomnieli sobie o legendarnym dzikim zachodzie, najpierw niedawny hit Desperados: Wanted Dead or Alive podbił serca miłośników kowbojskich przygód, a teraz kolejny tytuł Far West tworzony przez firmy Greenwood Entertainment i Kritzelkratz 3000 ma aspiracje powtórzyć ten wyczyn.