Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Arktos Entertainment Group: wydane na świecie gry

Infestation: Survivor Stories

Infestation: Survivor Stories

Shattered Skies

Shattered Skies

War Inc. Battle Zone

War Inc. Battle Zone

Wiadomości dotyczące Arktos Entertainment Group


Shattered Skies nowym survivalem współtwórców War Z i Romero's Aftermath

Góral, 4 kwietnia 2016, 09:25

Poznaliśmy nowe dzieło studia Free Reign, współodpowiedzialnego za The War Z (Infestation: Survivor Stories) oraz Romero's Aftermath. Będzie to survival FPP/TPP pt. Shattered Skies, w którym Ziemia została opanowana przez obcą formę życia. Ponadto grze ma towarzyszyć osobna produkcja o tytule Last Man Standing (sieciowa gra akcji PvP).

War Z sprzedało się 2,8 mln egzemplarzy

Arantasar, 15 stycznia 2015, 12:30

Przedstawiciele studia Hammerpoint poinformowali, że gra Infestation: Survivor Stories (znana wcześniej jako War Z) rozeszła się w nakładzie ponad 2,8 miliona egzemplarzy.

Infestation: New Beginnings - kopia DayZ doczeka się spin-offa

Jakub Mirowski, 26 czerwca 2014, 17:35

Znany wcześniej jako The War Z kontrowersyjny sieciowy survival Infestation: Survivor Stories doczeka się spin-offa o tytule New Beginnings. Produkcja ma się pojawić w sieci jeszcze tej jesieni.

Infestation: Survivor Stories (The War Z) posiada już 1,3 mln zarejestrowanych użytkowników

Góral, 24 lipca 2013, 11:01

Infestation: Survivor Stories posiada ponad 1,3 mln zarejestrowanych graczy - poinformował deweloper gry, studio Hammerpoint Interactive. Produkcja, pomimo kiepskich ocen w branżowych mediach, cieszy się sporą popularnością.

Wieści ze świata (Infestation: Survivor Stories, War of the Roses) 20/6/13

Sarge, 20 czerwca 2013, 13:10

Dziś piszemy m.in. o aktualizacji do War of the Roses, anulowanej grze Legacy of Kain: Dead Sun, a także o Infestation: Survivor Stories, czyli nowym tytule dla The War Z. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Dishonored, War Z, Arma III, Guild Wars) 16/4/13

Sarge, 16 kwietnia 2013, 14:40

Dziś piszemy m.in. o premierze dodatku DLC The Knife of Dunwall do gry Dishonored, ataku hakerskim na serwery War Z, aktualizacji strzelaniny Arma III, a także nadchodzącym evencie z okazji ósmej rocznicy serii Guild Wars. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Borderlands 2, Call of Duty, Black Ops II, War Z) 3/4/13

Sarge, 3 kwietnia 2013, 15:55

Dziś piszemy m.in. o nowych dodatkach DLC do gier Borderlands 2, Call of Duty: Black Ops II oraz Tomb Raider, ataku hakerów na grę War Z, a także terminie premiery Stealth Bastard. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Papo & Yo, War Z, Ouya, Tactical Intervention) 29/3/13

Sarge, 29 marca 2013, 15:35

Dziś piszemy m.in. o sprzedaży Papo & Yo, ataku hakerskim na oficjalne forum War Z, dacie premiery konsoli Ouya, a także debiucie darmowej strzelaniny Tactical Intervention. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Atak hakerski blokuje serwery War Z

luckie, 4 stycznia 2013, 10:21

Kilka dni temu serwery War Z zostały zaatakowane, w związku z czym gracze doświadczali problemów z połączeniem. Dziś sytuacja zdaje się być opanowana, choć wciąż istnieje kłopot z wersją gry na Steamie.

Prawa do nazwy War Z zawieszone przez Amerykańskie Biuro Patentowe

luckie, 24 grudnia 2012, 12:08

Być może niefortunna gra War Z będzie musiała zmienić nazwę. Wytwórnia filmowa Paramount Pictures wystosowała niedawno wniosek do Amerykańskiego Biura Patentowego, w którym wyjaśnia, że tytuł produkcji studia Hammerpoint Interactive jest zbyt mocno zbliżony do ich nowego filmu – World War Z.

Afer związanych z War Z ciąg dalszy - podkradanie obrazków

sathorn, 20 grudnia 2012, 11:31

Jeden z czytelników serwisu Kotaku zauważył, że twórcy War Z niebezpiecznie mocno inspirowali się dziełami innych osób podczas tworzenia grafik promujących grę. Ile jeszcze niepochlebnych rzeczy usłyszymy o produkcji studia Hammerpoint Interactive?

The War Z wycofane ze sprzedaży na Steamie

Ender, 19 grudnia 2012, 21:15

W reakcji na oburzenie niektórych osób, które kupiły grę War Z w serwisie Steam, jego właściciel zdecydował się wstrzymać sprzedaż tytułu i zwrócić pieniądze wszystkim zainteresowanym klientom. Gracze zarzucają deweloperowi kłamstwo i promowanie opcji oraz zawartości, która nie była dostępna w nabytych kopiach gry.

Kontrowersje wokół War Z. Czy twórcy celowo wprowadzają klientów w błąd?

sathorn, 19 grudnia 2012, 12:32

Firma Hammerpoint Interactive, twórcy świeżo wydanego w usłudze Steam War Z, postawiła się w bardzo niewygodnej sytuacji. Społeczność graczy zarzuca jej, że celowo wprowadza klientów w błąd, a jej produkt jest zwykłym "skokiem na kasę".

War Z dostępne na platformie Steam

sathorn, 18 grudnia 2012, 10:47

Studiu Hammerpoint udało się zaskoczyć graczy i jeszcze przed końcem roku wypuścić War Z na platformie dystrybucji cyfrowej Steam. Kolejna gra o przetrwaniu w świecie zombie walczy o nasz czas i portfele.

Gra MMO War Z weszła w fazę beta z nowościami w rozgrywce

Sarge, 5 grudnia 2012, 09:35

Zdobywająca coraz większą popularność gra War Z weszła w fazę beta, oferując większą mapę i kilka nowości wprowadzonych do systemu rozgrywki. Dotychczas gracze testowali produkcję studia Hammerpoint Interactive w wersji alfa.