Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Bedlam Games

Firma producent


Wydawcy gier Bedlam Games

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Bedlam Games:


Atari / Infogrames

Wiadomości dotyczące Bedlam Games


Gra Dungeons and Dragons: Daggerdale przeceniona na Steamie i Xbox LIVE
Gra Dungeons and Dragons: Daggerdale przeceniona na Steamie i Xbox LIVE

Hed, 28 września 2011, 11:29

Dungeons & Dragons: Daggerdale, czyli klon Diablo w klimatach rodem z papierowego systemu RPG, jest dostępny taniej na platformie Steam i Xboksie 360. Produkcja została przeceniona na pecetach w ramach akcji „szaleństwo w środku tygodnia”.

Wieści ze świata (Battlefield 3, Sonic the Hedgehog 4, Gears of War 3) 24/08/11

Jiker, 24 sierpnia 2011, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o planach firmy SEGA, 24-osobowym Team Deathmatchu w Battlefield 3 na PC, powrocie Theme Park, terminie premiery drugiego epizodu Sonic the Hedgehog 4, a także dacie debiutu Mortal Kombat Arcade Kollection. Zapraszamy do lektury.

Atari ujawnia postapokaliptyczne action-RPG Gamma World: Alpha Mutation

Adrian Werner, 10 czerwca 2011, 12:28

Mamy dobre wieści dla miłośników postapokaliptycznych klimatów. Na tegorocznym E3 firma Atari oraz studio Bedlam ujawniły, że pracują na zręcznościowym RPG opartym na kultowej grze fabularnej Gamma World.

Dungeons & Dragons: Daggerdale trafił na pecety i konsolę Xbox 360

Hed, 26 maja 2011, 09:45

Firma Atari potwierdziła, że Dungeons & Dragons: Daggerdale, czyli gra akcji z elementami RPG oparta na znanym systemie fabularnym, została wydana na pecetach i Xboksie 360. Produkcję można kupić w dystrybucji elektronicznej na Xbox LIVE oraz w wersji pudełkowej (między innymi w sklepie GameStop). To pierwsza odsłona nowej epizodycznej serii w klimatach Forgotten Realms.

Dungeons & Dragons: Daggerdale zadebiutuje jutro

Hed, 24 maja 2011, 09:27

Znamy datę premiery Dungeons & Dragons: Daggerdale, czyli klona Diablo w świecie Dungeons & Dragons, który zostanie wydany w dystrybucji cyfrowej. Produkcja tworzona przez studio Bedlam Games oraz firmę Atari trafi jutro na Xboksa 360 i pecety. Posiadacze PlayStation 3 poczekają na nią najprawdopodobniej do 31 maja.

O kolejnych częściach D&D: Daggerdale, demie i czasie rozgrywki
O kolejnych częściach D&D: Daggerdale, demie i czasie rozgrywki

Sarge, 1 lutego 2011, 10:50

Ubiegłoroczna zapowiedź kolejnej części cyklu Dungeons & Dragons o podtytule Daggerdale zaskoczyła chyba nawet najwierniejszych fanów tego uniwersum. Pierwsza informacja prasowa mówiła ogólnie o koncepcji tytułu, a dziś znamy już trochę więcej szczegółów nie tylko na temat jego zawartości, ale i przyszłych planów dewelopera.

Atari zapowiada Dungeons & Dragons: Daggerdale
Atari zapowiada Dungeons & Dragons: Daggerdale

Kono, 22 grudnia 2010, 15:11

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Dungeons & Dragons, którzy nie mogą doczekać się nowych gier sygnowanych tą marką. Atari wraz z deweloperem Bedlam Games zapowiedziało dzisiaj Dungeons & Dragons Daggerdale, grę która ma pojawić się na rynku wiosną przyszłego roku.