Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Fantasy - Gry Towarzyskie PC Windows

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku towarzyskie o tematyce fantasy na platformę PC Windows ułożone według popularności.

Gry towarzyskie. Gatunek gier, w których nacisk położony jest na rozgrywkę wieloosobową i interakcje pomiędzy oddającymi się wspólnej zabawie graczami, przebywającymi w tym samym pomieszczeniu. Gry towarzyskie głównie przybierają formę zestawu minigier zręcznościowych. Najbardziej znani przedstawiciele tego gatunku to np. serie Rock Band czy SingStar.

PC
Towarzyskie
fantasy
Czas
The Living Dungeon
The Living Dungeon

Towarzyskie 2 listopada 2015

Osadzona w realiach fantasy gra planszowa, przenosząca klimat popularnych gier figurkowych na grunt rozrywki elektronicznej. Podczas rozgrywki wcielamy się w jedną z dostępnych postaci o odmiennej charakterystyce i przenosimy do tytułowych, losowo generowanych lochów. W zależności od trybu gry, naszym celem może być realizacja ściśle określonych zadań fabularnych lub eliminacja innych uczestników zabawy.

DICETINY: The Lord of the Dice
DICETINY: The Lord of the Dice

Towarzyskie 22 lipca 2016

Elektroniczna gra planszowa z elementami RPG oraz kolekcjonerskiej gry karcianej. Fabuła tytułu stanowi humorystyczną adaptację tolkienowskiego Władcy Pierścieni, a cała historia koncentruje się wokół mitycznej, stworzonej przez bogów kości DICETINY, która zdolna jest władać pozostałymi - a tym samym pokonać zagrażające światu zło.

Werewolves Within
Werewolves Within

Towarzyskie 6 grudnia 2016

Stworzona z myślą o zestawach rzeczywistości wirtualnej gra towarzyska, stanowiąca luźną adaptację popularnej zabawy w Mafię. Gracze wcielają się w mieszkańców niewielkiej, średniowiecznej wioski, którzy spotykają się aby odkryć, który z członków ich społeczności jest w istocie terroryzującym ją wilkołakiem.