Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Guild Wars 2 (PC)

PC

Dodatki do Guild Wars 2

Guild Wars 2: Secrets of the Obscure
Guild Wars 2: Secrets of the Obscure

dodatek do gry22 sierpnia 2023

Czwarty duży dodatek do popularnej gry MMORPG – Guild Wars 2: Secrets of the Obscure koncentruje się na pieczętowaniu szczelin w rzeczywistości, które stanowią portal dla armii demonów, a także wprowadza nowy, podniebny region.

Guild Wars 2: End of Dragons
Guild Wars 2: End of Dragons

dodatek do gry28 lutego 2022

Trzecie rozszerzenie do popularnej gry MMORPG Guild Wars 2 od studia ArenaNet. Akcja Guild Wars 2: End of Dragons rozgrywa się na wyspie zamieszkanej przez plemię Cantha, które przez 200 lat nie miało kontaktu z resztą świata.

Guild Wars 2: Path of Fire
Guild Wars 2: Path of Fire

dodatek do gry22 września 2017

Rozszerzenie do popularnej gry MMORPG Guild Wars 2 od studia ArenaNet. Akcja Guild Wars 2: Path of Fire toczy się po wydarzeniach zawartych we wcześniejszym DLC – Heart of Thorns. Tym razem gracze muszą obronić południowe królestwo Elona i pustynię Crystal Desert przed pochodem armii boga wojny i ognia Balthazara. Dodatek Guild Wars 2: Path of Fire wprowadza pięć dużych stref, które da się eksplorować zarówno pieszo, jak i na grzbiecie wybranego wierzchowca. Ten ostatni pomaga pokonywać szybciej duże odległości oraz dostać się w trudno dostępne miejsca, ale służy też nieocenioną pomocą w walce. Ponadto twórcy przygotowali dziewięć elitarnych specjalizacji dla bohaterów na osiemdziesiątym poziomie doświadczenia, a także nową siedzibę gildii oraz szereg broni i strojów. Guild Wars 2: Path of Fire wymaga do działania podstawowej wersji gry. Chcąc korzystać z nowych opcji rozwoju siedziby gildii, gracze muszą też posiadać rozszerzenie Heart of Thorns.

Guild Wars 2: Heart of Thorns
Guild Wars 2: Heart of Thorns

dodatek do gry23 października 2015

Pierwsze duże rozszerzenie fabularne do popularnej gry MMO Guild Wars 2 studia ArenaNet. Dodatek niesie ze sobą przede wszystkim całkiem nową historię, która rozgrywa się w niedostępnym wcześniej obszarze dżungli Maguuma. Na zupełnie nowej otwartej mapie na graczy czeka cała masa zadań (głównych i pobocznych) oraz kolejni przeciwnicy i wymagający bossowie. Z pomocą przychodzą jednak nowi sojusznicy – zamieszkujące dżunglę pradawne cywilizacje, które są odkrywane wraz z postępami rozgrywki. W Heart of Thorns pojawia się nieobecna wcześniej klasa postaci Revenant oraz opcja Guild Halls, pozwalająca w sercu dżungli wznieść siedzibę naszej gildii i systematycznie ją rozwijać. W grze wprowadzono też sporo zmian na gruncie mechaniki oraz systemu rozwoju postaci (m.in. zmodyfikowany system Mastery oraz poboczne specjalizacje). Na fanów rywalizacji czeka zaś nowy tryb rozgrywki PvP o nazwie Stronghold oraz mapa Borderlands, przeznaczona do zabawy w trybie World vs. World.