Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Śródziemie: Cień Mordoru (PS4)

Śródziemie: Cień Mordoru - Świetlisty Władca
Śródziemie: Cień Mordoru - Świetlisty Władca

dodatek do gry24 lutego 2015

Drugie rozszerzenie do Middle-earth: Shadow of Mordor, czyli ciepło przyjętej gry akcji opracowanej przez studio Monolith Productions. Dodatek przenosi nas w odległą przeszłość, pozwalając wcielić się w Celebrimbora. Mając w pamięci krzywdy, jakie Mroczny Władca wyrządził jego rodzinie, protagonista wypowiada wojnę Sauronowi i stara się nie dopuścić do tego, by Pierścień Władzy trafił w jego ręce. W odróżnieniu od Taliona, główny bohater Middle-earth: Shadow of Mordor - The Bright Lord może zrobić użytek z potęgi Jedynego Pierścienia, dzięki któremu przejmuje kontrolę nad umysłami przeciwników, zmusza ich do bratobójczej walki, a nawet staje się niewidzialny – wszystko to znajduje odzwierciedlenie w dodatkowych taktykach, jakie stosujemy na polu walki. Ponadto, Celebrimbor znacznie lepiej posługuje się łukiem. Warto nadmienić, że add-on nie jest samodzielny i wymaga do działania podstawowej wersji gry.

Śródziemie: Cień Mordoru - Król polowania
Śródziemie: Cień Mordoru - Król polowania

dodatek do gry16 grudnia 2014

Pierwszy duży dodatek fabularny do osadzonej w uniwersum tolkienowskiego Władcy Pierścieni trzecioosobowej gry akcji studia Monolith. Akcja rozszerzenia koncentruje się na rozmaitych bestiach, zamieszkujących rozległe tereny Mordoru. W grze spotykamy ponownie znanego z gry podstawowej krasnoludziego łowcę Torvina, aby posłuchać jego opowieści i wziąć udział w tytułowym polowaniu na nieznane wcześniej potwory, takie jak np. plujący toksycznym kwasem graug. Wraz z nową historią otrzymujemy szereg dodatkowych zadań fabularnych oraz wyzwań, których rezultaty zamieszczane są w specjalnych internetowych rankingach. Zestaw nowości uzupełniają nowi wodzowie orków, obdarzeni umiejętnością walki na grzebiecie wierzchowców oraz 5 zupełnie nowych run i bonusowa skórka „Beastmastera”.

Potęga Niezłomności

cena: za darmo

DLC20 listopada 2014

Pakiet oferuje nową skórkę postaci, pozwalającą wcielić się w Lithariel, przywódczynię plemienia Núrn, wyzwanie Próba Niezłomności (sprawdź umiejętności wojownika w starciu z wodzami Saurona, bez oszukiwania śmierci czy polegania na nadnaturalnych mocach) oraz możliwość zdobycia mitycznej Runy Nieposłuszny do końca.

Znak runiczny Ukrytego Ostrza

cena: 4,15 zł

DLC19 listopada 2014

Pakiet zwiększa siłę ataków z ukrycia skierowanych przeciwko kapitanom Saurona.

Klan Łamiczachów

cena: 8,25 zł

DLC19 listopada 2014

Pakiet pozwala stanąć w szranki z tytułowym klanem Łamiczachów i zdobyć mityczną runę.

Znak runiczny nadciągającej burzy

cena: 4,15 zł

DLC12 listopada 2014

Pakiet odblokowuje burzę Urfaela, pozwalającą wykonywać nieograniczoną liczbę ataków kończących.

Próba sił

cena: 12,50 zł

DLC5 listopada 2014

Wyzwanie, w którym gracz stawia czoła legionowi Saurona i stara się uzyskać jak najwyższy wynik punktowy.

Nieskończone wyzwanie

cena: 12,50 zł

DLC29 października 2014

Wyzwanie, w którym gracz stawia czoła niezliczonym legionom wrogów, bezustannie wyłaniającym się z otchłani Barad-dur.

Potęga cienia

cena: za darmo

DLC22 października 2014

Dodatek pozwala na zabawę jako Czarna Dłoń Saurona oraz zawiera nowe runy - Jedność z Naturą (odporność na trujące ataki), Panowanie (wydłuża skupienie dla walk w zwolnionym tempie) oraz Elfia gracja (lepsza obrona, ataki przeciwników zadają o połowę mniejsze obrażenia).

Próba umysłu

cena: 12,50 zł

DLC22 października 2014

Wyzwanie, w którym gracz przystępuje do strategicznego starcia z legionem Saurona, starając się zdobyć jak największą liczbę punktów, i próbuje zająć jak najwyższą pozycję w globalnym rankingu.

Próba szybkości

cena: 12,50 zł

DLC15 października 2014

Wyzwanie, w którym gracz podejmuje próbę rozprawienia się jak najszybciej z legionem Saurona i zajęcia jak najwyższej pozycji w globalnym rankingu.