Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Dark Souls II (PC)

Dodatki do Dark Souls II

Dark Souls II: Crown of the Ivory King
Dark Souls II: Crown of the Ivory King

dodatek do gry30 września 2014

Trzeci z planowanych dodatków DLC do drugiej odsłony bestsellerowej gry RPG akcji, stworzonej przez japońskie studio From Software. Wraz z dwoma poprzednimi łączy się on w zupełnie nową historię fabularną, której osią jest poszukiwanie trzech legendarnych koron. Tym razem zajmiemy się zdobyciem ostatniej z nich, a akcja przeniesie nas do niedostępnej wcześniej, antycznej świątyni. Wzniesiono ją w mroźnej, skutej lodem krainie i zaprojektowano tak, aby przytłaczała swym ogromem oraz panującą wewnątrz pustką. W trakcie rozgrywki stawimy czoła nie tylko zupełnie nowym przeciwnikom, ale także niesprzyjającej pogodzie i całej masie czyhających na gracza niespodzianek. Nowością w grze jest wprowadzenie do zabawy specjalnej opcji, znacznie utrudniającej grę i stawiającej przed graczami dużo bardziej wymagających przeciwników. Opcja przeznaczona jest głównie do rozgrywki w trybie kooperacji, choć doświadczeni gracze mogą spróbować stawić czoła nowemu wyzwaniu również w pojedynkę.

Dark Souls II: Crown of the Old Iron King
Dark Souls II: Crown of the Old Iron King

dodatek do gry26 sierpnia 2014

Drugi z dodatków DLC do drugiej odsłony bestsellerowej gry RPG akcji, stworzonej przez japońskie studio From Software. Wraz z dwoma pozostałymi łączy się on w zupełnie nową historię fabularną, której osią jest poszukiwanie trzech legendarnych koron. Tym razem zajmiemy się zdobyciem drugiej z nich, a akcja przeniesie nas do niedostępnej w podstawowej wersji gry wieży, otoczonej tajemniczą czarną mgłą. Eksplorując kolejne poziomy wieży, zmierzymy się z zupełnie nowymi przeciwnikami i stawimy czoła kolejnym typom pułapek. Układ poziomów zaprojektowano w taki sposób, by wystawić na próbę spostrzegawczość graczy i zdolność orientacji w terenie. Nowością w grze jest wprowadzenie do zabawy specjalnej opcji, znacznie utrudniającej grę i stawiającej przed graczami dużo bardziej wymagających przeciwników. Opcja przeznaczona jest głównie do rozgrywki w trybie kooperacji, choć doświadczeni gracze mogą spróbować stawić czoła nowemu wyzwaniu również w pojedynkę.

Dark Souls II: Crown of the Sunken King
Dark Souls II: Crown of the Sunken King

dodatek do gry22 lipca 2014

Pierwszy z planowanych dodatków DLC do drugiej odsłony bestsellerowej gry RPG akcji, stworzonej przez japońskie studio From Software. Wraz z dwoma kolejnymi łączy się on w zupełnie nową historię fabularną, której osią jest poszukiwanie trzech legendarnych koron. Tym razem zajmiemy się zdobyciem pierwszej z nich, a akcja przeniesie nas do ukrytych pod ziemią starożytnych ruin, niedostępnych w podstawowej wersji gry. Eksplorując podziemne lochy, zmierzymy się oczywiście z nowymi przeciwnikami i stawimy czoła kolejnym typom pułapek. Układ poziomów jest stały, lecz autorzy zadbali o sporą ilość ukrytych przejść i skrótów. Nowością w grze jest wprowadzenie do zabawy specjalnej opcji, znacznie utrudniającej grę i stawiającej przed graczami dużo bardziej wymagających przeciwników. Opcja przeznaczona jest głównie do rozgrywki w trybie kooperacji, choć doświadczeni gracze mogą spróbować stawić czoła nowemu wyzwaniu również w pojedynkę.