Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Alea Jacta Est (PC)

PC
Hannibal: Terror of Rome
Hannibal: Terror of Rome

dodatek do gry18 czerwca 2014

Drugie samodzielne rozszerzenie do turowej gry strategicznej Alea Jacta Est, przenoszącej graczy w czasy Imperium Rzymskiego. Dodatek przedłuża rozgrywkę o kolejne pięć scenariuszy, rozgrywających się w latach 230-201 p.n.e. Ich finałem była ostateczna klęska legendarnego wodza Kartagińczyków - Hannibala.

Alea Jacta Est: Parthian Wars
Alea Jacta Est: Parthian Wars

dodatek do gry24 października 2013

Parthian Wars stanowi pokaźnych rozmiarów dodatek do osadzonej w starożytnych klimatach strategii turowej Alea Jacta Est. Rozszerzenie wzbogaca świat gry o obszary Bliskiego i Środkowego Wschodu, pozwalając rozegrać na nich pięć nowych scenariuszy, które toczą się między I w. p.n.e. a II w. n.e. Produkcja została wzbogacona również na inne sposoby, np. otrzymując 200 nowych jednostek i przywódców.

Alea Jacta Est: The Cantabrian Wars
Alea Jacta Est: The Cantabrian Wars

dodatek do gry30 maja 2013

The Cantabrian Wars to małe rozszerzenie do osadzonej w starożytnych klimatach strategii turowej Alea Jacta Est. Dodatek wzbogaca grę o scenariusz z tytułową wojną kantabryjską, pozwalający wziąć udział w podboju Hiszpanii na czele wojsk dowodzonych przez Oktawiana Augusta lub stanąć w obronie obszarów Asturii i Kantabrii.

Alea Jacta Est: The Spartacus Revolt
Alea Jacta Est: The Spartacus Revolt

dodatek do gry30 maja 2013

The Spartacus Revolt to małe rozszerzenie do osadzonej w starożytnych klimatach strategii turowej Alea Jacta Est. Dodatek wzbogaca grę o scenariusz z powstaniem niewolników pod wodzą Spartakusa. Możemy wziąć udział w walkach, które toczyły się na terenie Italii w I wieku p.n.e., stając na czele rzymskich legionów lub wcielając się w przywódcę powstania i próbując wyprowadzić swoich ludzi na wolność.

Birth of Rome
Birth of Rome

dodatek do gry29 stycznia 2013

Birth of Rome to strategia turowa, będąca samodzielnym dodatkiem do wydanego w 2012 roku Alea Jacta Est. Tytuł wyprodukowany został przez studio AGEOD. Gracz ma okazję wcielić się w rolę starożytnego wodza i wziąć udział w historycznych wojnach m.in. z Senonami, Grekami oraz Kartagińczykami. Rozgrywka toczy się w systemie turowym WEGO.