Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Gra Helltaker | PC

28.06.2020 16:23
1
artitoki
2
Junior
10

Śliczna dobrze zrobiona choć krótka gierka.
Choć najbardziej zrobiło na mnie wrażenie ilość fun-ów oraz ilość Funart-ów

29.06.2020 21:27
CryStorm
😃
2
odpowiedz
CryStorm
4
Legionista

Dużo humoru, dobra muzyka i świetna kreska! Do tego gra jest za darmo na Steamie! Bardzo łatwe 100% :)

Szkoda tylko, że gra jest taka krótka :/

02.07.2020 03:39
Drachenfels666
😈
3
odpowiedz
Drachenfels666
8
Legionista
8.0

Wszystko się zaczyna od zaczęcia opowieści przez Wielką Muchę. Opowieści o Helltakerze- człowieku, który obudził się z marzeniem. Marzenie to było osobliwe, bo polegało na posiadaniu haremu demonic ale dla chcącego nic trudnego wystarczy lekko się wystroić (w końcu idzie tam w poszukiwaniu panien) i dostać się do piekła. Jak pomyślał tak zrobił zszedł do czeluści i kolejno namawiał na harem napotkane piekielne damy. W piekle wiecznie gra muzyka (muzyka zresztą cudownie wykonana), więc nikt nie jest nieruchomy, każdy podryguje w miejscu, a poruszanie się
po salach przebiega skokowo, jak w innych rytmicznych dungeon crawlerach. Czarcie sale i korytarze rysowane są bardzo nieskomplikowanie ale za to niesamowicie idealnie. Podobnie jak dziewuchy gotowe zdegenerować ludzi na wszelkie możliwe sposoby. Każda diablica jest osobliwa, inna i mimo, że pokrótce jedynie przedstawiona to ma jakiś charakter. Mangowa śliczność demonic jednak nie jest nadmiernie useksualizowana. Żadna nie chodzi z wydętymi cyckami na wierzchu i w lompkach więcej odkrywających niż przykrywających pomimo, że w śród nich są demony pożądania oraz "bitch demon" i jest to ogromny plus, bo czasem to co zasłonięte jest urokliwsze niż to co odsłonięte. To samo zresztą tyczy się całości, bo diable panny chcą żeby im przynieść kawę, naleśniki albo pograć w Heroesy 3 (byle nie necro) zamiast żądać spełnienia wyszukanych erotycznych fantazji, a główny bohater mimo bycia wielkim napakowanym gościem nie tańczy po piekle w samych gaciach. Jedynym prawdziwym mankamentem historyjki Pierwszej Zarazy jest jej długość, bo wysłuchanie jej wraz z wieloma próbami ogarnięcia pojedynczych poziomów zajmuje mniej więcej godzinę. Opowieść o Helltakerze jest prześlicznie narysowana, cudownia muzyczna i pięknie animowana, jest także fabularnie prosta ale posiada charakterystyczne postacie, co sprawia że jest piekielnie grywalna oraz wysłuchanie jej nie wiąże się z żadnymi opłatami na steamie, niestety jednak jest też krótka. Pozostaje pytanie kto chce posłuchać opowieści Belzebuba?

03.07.2020 12:44
Szymekkk2005
😍
4
odpowiedz
Szymekkk2005
19
Centurion
9.0

Prosta,krótka,ale zarąbista i z miłą dla oka grafiką oraz muzyką gra,warto zagrać bo przejście gry na 100% zajmuje jakieś 2 godziny,a sama gra jest darmowa.

08.07.2020 02:45
Forace_
😍
5
odpowiedz
Forace_
19
Legionista
9.5

Gra świetna, darmowa a ostatni boss to mistrzostwo. Jak ktoś chce wspierać polskich twórców to może kupić Arbooka

11.07.2020 13:45
luka245
6
odpowiedz
luka245
3
Junior

fajna gra z dobrą muzyką oraz kreską, można w nią za darmo zagrać na steamie.

Gra Helltaker | PC