Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość WildStar - rozpoczęły się otwarte beta testy nowego MMO

09.05.2014 14:19
1
makak997
75
Pretorianin

Osobiście imho najlepiej zapowiadające się mmo roku. Z najlepszym systemem walki wśród zachodnich MMO i focusem na Endgame już od startu. Lecz niestety przez to sam leveling nie jest niczym odkrywczym wprawdzie próbują urozmaicić go challlengami, eventami i solo instancjami, ale to tak naprawdę, to ciągle głownie questhub leveling. Ale samo wykonywanie questów już sporo frajdy dostarcza, walka jest dość ciężka i wymaga ciągłego zaangażowania i po świcie rozsianych jest sporo mobów które samemu jest ciężko/niemożliwe zabić. A już pierwszy 5 osobowy instancjonowany content jest dość ciężki i zapewni parę śmierci.
Ogólnie system walki jest na pewno jednym z najmocniejszych punktów gry, i zwłaszcza dla tanków i healerów będzie znacznie ciekawszy niż w tradycyjnych MMO.

09.05.2014 17:25
XineX
2
odpowiedz
XineX
68
Professor Chaos!

O, miło. Nie mam zamiaru płacić subskrybcji, ale co sobie teraz pogram, to mi nie odbiorą. :>

09.05.2014 18:09
Mastyl
3
odpowiedz
Mastyl
161
Za godzinę pod Jubilatem

Też ściągam. Instaler i proces rejestracji niebo sprawniejszy niż w ESO.

09.05.2014 18:16
nagytow
4
odpowiedz
nagytow
146
Firestarter

[2] XineX Abonament mozna placic goldem w grze :)

09.05.2014 22:17
XineX
5
odpowiedz
XineX
68
Professor Chaos!

nagytow: No cóż. Goldem też nie zapłacę, gra mi się zupełnie nie podoba. :P Taki WoW. Może się jakoś wybija spośród klonów WoWa, może jest na prawdę dobrym klonem WoWa, ale mi to zupełnie nie odpowiada. Niby grałem jakimś robotem, sajfaj i tak dalej, ale wszystko jakieś takie w stylu Warcraftowym, kanciaste, wielkie budowle, czuć bardziej fantasy niż scifi, bardzo wyraźnie stylizowana grafika w stronę wowa, questy męczące, jak w każdym MMO, w którym twórcy robią swój magiczny świat i wrzucają do niego milion ludzi, a potem mówią "ok, dostaliście od nas kontent, wszystko ZAPLANOWALIŚMY na dwa lata rozgrywki, róbcie liniowe questy, zabijajcie mobki w grupach. Nie bójcie się, dla nikogo nie zabraknie, respią się po 10 sekundach w tym samym miejscu". Na dodatek twórcy tej gry wiedzą, że przeciętny gracz MMO nie czyta co do niego mówią, więc to wygląda to tak, że postać mówi coś rozpraszającego, nie związanego z niczym na głos, wyświetla się zupełnie inny dialog, który sam znika po 5 sekundach i na raz gdzieś z boku dostaję tutorial.
Jak ktoś kocha wowa, może to polubi, jak ktoś chciałby zagrać w coś oryginalnego, to chyba lepiej trzymać się z dala. :P

Chyba sobie kupię abonament do EVE i będę udawał, że mam wpływ na świat gry, bo WoWy, dają graczom jeszcze mniejszy wpływ na to co się dzieje, niż gry single player, a chyba powinno być na odwrót? Nie!?

Proszę nie czytać mojego komentarza.

11.05.2014 12:40
wata_PL
6
odpowiedz
wata_PL
185
Ogniomistrz

Dla mnie gra swietna walka niby lejo zmieniona od innych mmo ale fun z gry jest mega napewno kupie mimo iz crafting jest tak zbugowany ze nie dziala

Wiadomość WildStar - rozpoczęły się otwarte beta testy nowego MMO