Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Kozacy II: Wojny Napoleońskie - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Kozacy II: Wojny Napoleońskie z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku476,5 MB

pobrań14895

pobrań (7 dni)10

data aktualizacji26 kwietnia 2005

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Cossacks II: Napoleonic Wars to sequel wielokrotnie nagradzanej w roku 2001 strategii czasu rzeczywistego Cossacks: European Wars. Akcja tej części pozwala graczowi przewodzić jedną z sześciu potęg (Francja, Wielka Brytania, Austria, Rosja, Prusy oraz Egipt) w burzliwym okresie naszej historii, jakim niewątpliwe była era Wojen Napoleońskich (XIX wiek). W sumie gra zawiera sześć dużych kampanii składających się z około 60 misji. Ponadto gracz może przejść dwanaście samodzielnych misji oraz stoczyć dziesięć historycznych bitew. Odtworzonych zostało 150 rodzajów autentycznych jednostek bojowych oraz 180 budynków z tamtych czasów.

Uwaga: Demo zawiera film Intro, dwa kursy szkoleniowe (sierżant i oficer), dwie bitwy w trybie single player (Aspern-Essling i Ulm) oraz mapę do gry w trybie skirmish (Dangerous Neighbors).

  • data aktualizacji: 26 kwietnia 2005
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 476,5 MB