Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords - Mira Romance Mod to v.2.0 (26032020) - Mod do gry - Download

Plik Mira Romance Mod to v.2.0 (26032020) to modyfikacja do gry Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku47,8 MB

data aktualizacji31 maja 2020

pobrań558

pobrań (7 dni)7

Pobierz plik za darmo
Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords mod Mira Romance Mod to v.12012019

Mira Romance Mod to modyfikacja do gry Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords której autorem jest JediArchivist.

Opis:

Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords umożliwia inicjowanie romantycznych relacji z wieloma członkami drużyny. Niestety, wśród nich nie znalazła się Mira, która jest ulubioną postacią z gry dla wielu fanów. Ta modyfikacja to zmienia.

Zgodnie z tytułem, Mira Romance Mod umożliwia rozegranie romansu z Mirą. Zostało to zrealizowane równie dobrze, co oficjalne romanse z innymi postaciami. Otrzymujemy więc wiele scenek dialogowych oraz kilka animacji.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum w dowolne miejsce i uruchom instalator (TSLPatcher.exe). Wskaż mu miejsce zainstalowania gry.

Alternatywnie możesz zainstalować moda ręcznie poprzez skopiowanie plików mira.dlg, global.jrl, get_close.ncs i kiss_mira.ncs do folderu „Override”w miejscu zainstalowania gry. Jeśli nie masz tam takiego folderu to sam go stwórz.

Mod jest kompatybilny z projektem The Sith Lords Restored Content. Jednak musi być zainstalowany po nim.

  • data aktualizacji: 31 maja 2020
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 47,8 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl