Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords - Mira Romance Mod to v.2.0 (26032020) - Mod do gry - Download

Plik Mira Romance Mod to v.2.0 (26032020) to modyfikacja do gry Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku47,8 MB

pobrań717

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji31 maja 2020

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords mod Mira Romance Mod to v.12012019

Mira Romance Mod to modyfikacja do gry Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords której autorem jest JediArchivist.

Opis:

Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords umożliwia inicjowanie romantycznych relacji z wieloma członkami drużyny. Niestety, wśród nich nie znalazła się Mira, która jest ulubioną postacią z gry dla wielu fanów. Ta modyfikacja to zmienia.

Zgodnie z tytułem, Mira Romance Mod umożliwia rozegranie romansu z Mirą. Zostało to zrealizowane równie dobrze, co oficjalne romanse z innymi postaciami. Otrzymujemy więc wiele scenek dialogowych oraz kilka animacji.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum w dowolne miejsce i uruchom instalator (TSLPatcher.exe). Wskaż mu miejsce zainstalowania gry.

Alternatywnie możesz zainstalować moda ręcznie poprzez skopiowanie plików mira.dlg, global.jrl, get_close.ncs i kiss_mira.ncs do folderu „Override”w miejscu zainstalowania gry. Jeśli nie masz tam takiego folderu to sam go stwórz.

Mod jest kompatybilny z projektem The Sith Lords Restored Content. Jednak musi być zainstalowany po nim.

  • data aktualizacji: 31 maja 2020
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 47,8 MB