Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Natural And Detailed Witcher 3 _ An ENB-like ReShade v.1.0 - Mod do gry - Download

Plik Natural And Detailed Witcher 3 _ An ENB-like ReShade v.1.0 to modyfikacja do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku12,1 MB

pobrań2640

pobrań (7 dni)16

data aktualizacji19 marca 2018

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon mod Natural And Detailed Witcher 3 _ An ENB-like ReShade v.1.0

Natural And Detailed Witcher 3 _ An ENB-like ReShade to modyfikacja do The Witcher 3: Wild Hunt, której autorem jest shredthingz_tylor.

Opis:

Mod oferuje specjalną konfigurację zestawu Reshade, zmieniającą na lepsze oprawę graficzną gry. Dodano nowe efekty, zmanipulowano kontrast i zwiększono ostrość. Wszystko to opracowano tak, aby oprawa wizualna miała więcej detali i prezentowała się ładniej, ale jednocześnie aby całość wyglądała realistycznie i naturalnie, a nie filmowo, jak w przypadku większości konfiguracji Reshade.

Instrukcje:

1. Pobierz i zainstaluj pakiet Reshade co najmniej w wersji 3.11, aktywując wszystkie efekty. Aplikacja ta posiada instalator i wystarczy jej wskazać plik wicher 3.exe (znajdziesz go w „..bin/x64” oraz wybrać opcję Direct3D 10+/

2. Pobierz moda Natural And Detailed Witcher 3 _ An ENB-like ReShade, wypakuj archiwum i skopiuj do „..bin/x64” uzyskany w ten sposób folder „reshade-shaders” oraz plik nat_and_detailed_witcher_3.ini.

3.Uruchom grę, naciśnij SHIFT+F2 i wybierz moda w menu Reshade.

  • data aktualizacji: 19 marca 2018
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 12,1 MB