Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Might & Magic: Heroes VII - Unoffical Community Mod (UCP) v.1.1 - Mod do gry - Download

Plik Unoffical Community Mod (UCP) v.1.1 to modyfikacja do gry Might & Magic: Heroes VII z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku4,1 MB

data aktualizacji6 czerwca 2019

pobrań1725

pobrań (7 dni)38

Pobierz plik za darmo
Might & Magic: Heroes VII mod Unoffical Community Mod (UCP) v.1.0

Unoffical Community Mod (UCP) to modyfikacja do Might & Magic Heroes VII, której autorem jest Antalyan.

Opis:

Mod pełni rolę nieoficjalnego patcha. Oficjalny rozwój Might & Magic Heroes VII zakończył się w 2016 roku. Niestety, nawet po zainstalowaniu wszystkich aktualizacji gra pozostawia wiele do życzenia. Ta modyfikacja ma na celu naprawę tego niefortunnego stanu rzeczy.

Zespół fanów pod przewodnictwem Antalyan gruntownie przeczesał grę w poszukiwaniu błędów i niedoróbek, a następnie większość z nich naprawił. W rezultacie otrzymujemy produkcję znacznie bardziej dopracowaną niż to, co oferowała podstawowa wersja po oficjalnych patchach.

Instrukcje:

Upewnij się, że masz grę zaktualizowaną do wersji 2.21. Potem yypakuj archiwum z modem do „Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Might and Magic Heroes VII” i wyraź zgodę na podmianę plików.

Jeśli pojawią się problemy z wersją językową to możesz zainstalować angielską wersję językową, którą znajdziesz ją w archiwum z modem, w pliku English_UCP_1.0.zip. Wystarczy wypakować ten plik do „Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Might and Magic Heroes VII\Localization/”

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz