Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Assassin's Creed: Revelations - Assassin's Creed Revelations: Altair Edition - Mod do gry - Download

Plik Assassin's Creed Revelations: Altair Edition to modyfikacja do gry Assassin's Creed: Revelations z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku22,9 MB

pobrań12925

pobrań (7 dni)67

data aktualizacji23 sierpnia 2017

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Assassin's Creed: Revelations mod Assassin's Creed Revelations: Altair Edition

Assassin's Creed Revelations: Altair Edition to modyfikacja do gry Assassin's Creed: Revelations, której autorem jest hecumarine.

Opis:

Celem moda jest umożliwienie graczowi dłuższej zabawy jako Altair w grze. Poprzez serię małych modyfikacji całe Assassin's Creed Revelations zostało przerobione tak, jak gdyby opowiadało nową historię z życia Altaira, a nie Ezio.

W kampanii Ezio zostaje zastąpiony przez Altaira, a Templarzy przez wersję tej frakcji z czasów wypraw krzyżowych. Podobnie jest z innymi postaciami - Dilarę zastgąpioła Maria Thorpe, Yusufa zamieniono na Qulana Gala, a Manuela Paleologosa na Czyngis-chana. Ponadto żołnierze w Konstantynopolu przeobrazili się w Mongołów.

Nie wszystko zostało niestety zmienione, np. dialogi są takie same, więc potrzeba trochę dobrej woli, aby ignorować niektóre niepasujące elementy, ale i tak mod oferuje ciekawą przygodę dla osób tęskniących za asasynem z pierwszej części cyklu.

Instrukcje:

1. Wypakuj archiwum w dowolne miejsce

2.Uruchom OpenTexMod.exe.

3.Kliknij na opcji „Main” w lewym górnym rogu i wybierz „Add game”

3.Wskarz programowi plik z grą (ACRSP.exe) dwukrotnym kliknięciem

4.Wybierz ponownie opcję „Main”, a potem „Use global hook”, co pozwoli programowi OpenTexMod uruchamiać grę.

5. Pozostaw włączone OpenTexMod i uruchom grę w normalny sposób (za pomocą ACRSP.exe). Po pojawieniu się logo gry wyjdź na pulpit skrótem Alt-tab bez zamykania gry.

6.Powróć do programu OpenTexMod, zobaczysz, że tam pojawiła się zakładka ACRSP. Wybierz opcję Open texture/packane” i wskaż mu plik z modem, znajdujący się w folderze „Mod presets” z archiwum. Sa dwie opcje:

  1. OldAltair Sequences 2to7.tpf (stary Altair)
  2. YoungAltair Sequence1.tpf (młody Altair)

7.Mod powinien się aktywować automatycznie, jeśli tak się nie stanie to zaznasz okienko przy nim, aby to zrobić.

8.W OpenTexmod wybierz opcję „Update (reload)" i powróć do gry bez zamykania OpenTexmod. Jeśli twarz Ezio zmieni się na Altaira, to znaczy, że wszystko zrobiłeś poprawnie.

W razie wątpliwości zajrzyj do folderu „"Mod installation (screenshots)" z archiwum, gdzie na obrazkach pokazano cały ten proces instalacji.

  • data aktualizacji: 23 sierpnia 2017
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 22,9 MB