Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm - Unification Mod Steam v.4.0 - Mod do gry - Download

Plik Unification Mod Steam v.4.0 to modyfikacja do gry Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku286,4 MB

data aktualizacji7 maja 2018

pobrań922

pobrań (7 dni)33

Pobierz plik za darmo
Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm mod Unification Mod Steam v.1.00

Unification Mod Steam to modyfikacja do gry Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm, której autorem jest Gambit_1.

Opis:

Mod sam w sobie do niczego się nie przydaje. Jest natomiast pozycją obowiązkową dla osób, które bawią się w instalowanie modyfikacji z dodatkowymi rasami.

Unification Mod przerabia funkcjonowanie silnika pod względem frakcji, w sposób, który sprawia, że nie pojawiają się konflikty i możemy instalować tyle dodatkowych ras, ile tylko dusza zapragnie. Całość pozwala na zabawę nie tylko w trybie solo, ale również w multiplayerze.

Instrukcje:

Aby zainstalować moda musicie:

1.Wypakować archiwum do katalogu „...Dawn of War Soulstorm”

2. Otworzyć w notatniku plik Unification.module i dodać tam ręcznie nazwy w sekcjach RequiredMod. Nazwę rasy znajdziecie w plikach odpowiedniego moda. Przykładowo, mod z Demonami chaosu ma plik Chaos_Daemons.module. Dlatego musicie dodać

RequiredMod.5 = Chaos_Daemons

Pamiętajcie, że jeśli dodajecie kilka ras, to aby numery rosły o jeden, czyli RequiredMod.5. RequiredMod.6. RequiredMod.7 itp.

Uwaga: mod wymaga posiadania wersji gry ze Steam. Jeśli macie wersję pudełkową, to pobierzcie alternatywną wersję projektu, nazwaną Unification Mod. .

Ponadto, aby mod w pełni działał musicie zainstalować także kilka innych, mniejszych projektów - Wargear, FreeUI, Objective Points oraz Bugfix Mod.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz