Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Total Club Manager 2005 - +1 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Total Club Manager 2005 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku63,6 KB

pobrań2193

pobrań (7 dni)3

data aktualizacji26 października 2004

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Wgraj trainera do katalogu, w którym jest zainstalowana gra, uruchom go, a następnie uruchom samą grę. Podczas rozgrywki skorzystaj z poniższego klawisza:

F1 - dodatkowe 10.000.000$ gotówki

Uwaga: aby cheat zadziałał musisz kliknąć na menu klubu (club menu).

Trainer działa z grą w wersji 1.01

  • data aktualizacji: 26 października 2004
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 63,6 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.