Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Total Club Manager 2005 - poradnik do gry

Total Club Manager 2005 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Total Club Manager 2005 - poradnik do gry

Total Club Manager 2005 to jeden z trzech piłkarskich menedżerów liczących się na rynku gier komputerowych - Total Club Manager 2005 - poradnik do gry

Total Club Manager 2005 to jeden z trzech piłkarskich menedżerów liczących się na rynku gier komputerowych. Najnowsza odsłona okazała się dużo lepsza od poprzedniej i zmniejszyła dystans Electronic Arts do Segi z jej Football Manager'em 2005.

Poniższy poradnik zawiera szczegółowe opisy wszystkich najważniejszych aspektów pracy trenerskiej - treningów, obozów treningowych, ustawień taktycznych, angażowania sztabu szkoleniowego... Mamy nadzieję, że coś dla siebie znajdą w tym materiale nie tylko początkujący gracze, ale i bardziej obeznani w temacie wirtualni menedżerowie.

UWAGA: Na początku gry w lewym górnym roku wyświetlać się będą kolejne wskazówki, które będą nam podpowiadać kolejne posunięcia. Dzięki nim w prosty sposób nauczymy się przeskakiwać między ekranami i z łatwością odnajdziemy pożądane opcje. Oprócz tego w menu pomocy (Help) szczegółowo wyjaśniono wszystkie ważniejsze zagadnienia. Niestety nie zostały one przetłumaczone na język polski, więc przyda się dobra znajomość angielskiego lub szczegółowy słownik.

Zapraszamy,

Artur "Roland" Dąbrowski & Patryk "Pepsi" Purczyński

Informacje o Total Club Manager 2005 - poradnik do gry

Autorzy : Artur Roland Dąbrowski, Patryk Pepsi Purczyński

Ostatnia aktualizacja : 1 września 2016

Poradnik zawiera : strony: 21, ilustracje: 23 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Total Club Manager 2005 - poradnik do gry