Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Postal: Redux - v1.1.0 +3 TRAINER - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Postal: Redux . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku334,2 KB

pobrań1091

pobrań (7 dni)6

data aktualizacji5 czerwca 2016

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD1 – nieśmiertelność

NUMPAD2 – zbroja

NUMPAD3 – amunicja

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.1.0 gry.

  • data aktualizacji: 5 czerwca 2016
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 334,2 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Postal: Redux

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Postal: Redux - v1.1.0 +3 TRAINER trainer 334,2 KB 2016.06.05 1,1K 6