Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Metal Slug 3 - Beta +3 TRAINER - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Metal Slug 3 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku1,7 MB

pobrań2897

pobrań (7 dni)3

data aktualizacji13 lutego 2014

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F1 – nieskończone granaty

F2 – nieskończone kule specjalne

F3 – nieskończone monety

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją beta gry.

  • data aktualizacji: 13 lutego 2014
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 1,7 MB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Metal Slug 3

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Metal Slug 3 - Beta +3 TRAINER trainer 1,7 MB 2014.02.13 2,9K 3