Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Metal Slug 3

Games with Gold na marzec 2021 (m.in. Warface: Breakout i Metal Slug 3)

AlexB, 24 lutego 2021, 12:21

Poznaliśmy gry, które subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate będą mogli zdobyć za darmo w marcu. Na liście znalazły się między innymi Port Royale 3 oraz Warface: Breakout.

Sony ujawnia terminy premier wyczekiwanych indyków na konsolach PlayStation (m.in. Bastion, Titan Souls)

Góral, 27 lutego 2015, 09:05

Firma Sony ujawniła daty premier wyczekiwanych przez użytkowników konsol PlayStation gier niezależnych. Poznaliśmy terminy, w których ukaże się m.in. Bastion, Titan Souls, Shovel Knight czy też Jamestown Plus.

Wieści ze świata (Metal Slug 3, Shadow Warrior, A City Sleeps) 29/8/14

luckie, 29 sierpnia 2014, 12:00

Dziś piszemy m.in. o zapowiedzi Metal Slug 3 na konsole z rodziny PlayStation, obsuwie nextgenowego Shadow Warrior, oraz nowej grze muzycznej twórców serii Guitar Hero i Rock Band. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Znamy datę premiery gry Metal Slug 3 w usłudze Xbox Live Arcade

Przemysław Zamęcki, 29 grudnia 2007, 11:09

O tym, że seria Metal Slug zagości w usłudze Xbox Live Arcade wiedzieliśmy już od ponad roku. Jej producent, firma SNK Playmore, potrzebował więc bardzo dużo czasu, aby przygotować odpowiednią konwersję. Jednakże w końcu się udało.

Metal Slug 3 już wkrótce w ramach usługi Xbox Live Arcade

Jiker, 28 sierpnia 2007, 13:28

Pierwsze informacje na temat ewentualnej konwersji hitowego cyklu strzelanin Metal Slug na konsolę Xbox 360, a dokładnie rzecz ujmując – platformę Xbox Live Arcade, dotarły do nas we wrześniu zeszłego roku. Od tamtego czasu nie mogliśmy jednak narzekać na nadmiar wiadomości zwiastujących jej rychłą premierę. Wczoraj na szczęście uległo to zmianie.

Metal Slug w ramach Xbox Live Arcade

eLKaeR, 23 września 2006, 09:32

Od dziesięciu lat produkty z serii Metal Slug hołdują gatunkowi klasycznych dwuwymiarowych strzelanin typu "podążaj cały czas w prawą stronę ekranu i niszcz wszystko na swojej drodze". Posiadacze PlayStation Portable i Wii dostaną wkrótce jubileuszową kolekcję pt. Metal Slug Anthology, ale na tym nie koniec planów firmy SNK Playmore. Na jej celowniku znalazła się bowiem też konsola Xbox 360.

Metal Slug w wersji Wii

eLKaeR, 2 maja 2006, 07:55

Hitowa seria dwuwymiarowych strzelanin spod znaku „podążaj cały czas w prawo i niszcz wszystko na swojej drodze”, nosząca nazwę Metal Slug, obchodzi w tym roku dziesiąte urodziny. Z tej okazji korporacja SNK Playmore szykuje się do wprowadzenia na rynek specjalnej kolekcji, zawierającej sześć pozycji ze wspomnianego cyklu.

Metal Slug Collection powędruje do kieszeni

eLKaeR, 27 marca 2006, 08:55

Seria Metal Slug istnieje już właściwie od dziesięciu lat i mimo upływu czasu niezmienione pozostają jej podstawowe założenia – zabawa ciągle traktuje o podążaniu postacią nieustannie w prawą stronę ekranu i strzelaniu do wszystkich napotkanych wrogów. Pod koniec bieżącego roku posiadacze mobilnej konsoli PSP będą mogli zakupić specjalny pakiet, zawierający sześć pozycji ze wspomnianego cyklu.