Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Desert Fury - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Desert Fury z gatunku Gry Zręcznościowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku34,2 MB

data aktualizacji23 grudnia 2003

pobrań1212

pobrań (7 dni)1

Pobierz plik za darmo

Desert Fury to niskobudżetowa strzelanina 3D przepełniona akcją, nawiązująca do tematyki walki z międzynarodowym terroryzmem. Zadaniem gracza w tej produkcji jest permanentna eliminacja terrorystycznych obozów szkoleniowych. Do ukończenia czeka ponad 80 przepełnionych akcją misji, w których walczymy z terrorem na całym świecie. Do dyspozycji gracza oddanych zostało wiele bojowych jednostek, takich jak niewidzialne myśliwce, wyrzutnie rakiet, czy wyspecjalizowani komandosi z oddziału Delta Force. Wszystko to by zwalczać terrorystów wykorzystujących w walce przeciwko nam pociski SCUD, myśliwce MIG, czy żołnierzy kamikadze. Nasze działania starają się utrudnić grupy fanatyków organizujących w okolicach naszych baz manifestacje pokojowe.

Uwaga: Jest to w istocie pełna wersja gry z narzuconym ograniczeniem czasowym do 60min. Całą zawartość można odblokować po wykupieniu za pośrednictwem sieci klucza licencyjnego.

  • data aktualizacji: 23 grudnia 2003
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 34,2 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl