Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Need for Speed: Underground - +9 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Need for Speed: Underground . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku34,5 KB

pobrań44327

pobrań (7 dni)204

data aktualizacji1 grudnia 2003

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Wgraj trainera do katalogu, w którym jest zainstalowana gra, uruchom go, a następnie korzystając z przycisku „Run Game” uruchom samą grę. Podczas rozgrywki skorzystaj z poniższych klawiszy:

1 - zawsze zajmiesz pierwsze miejsce (działa wyłącznie na trasach, na których ścigasz się z innymi a nie tylko z czasem)

2 - wyłącza powyższą opcję

O - redukuje liczbę okrążeń wyścigu do jednego (nie włączaj tej opcji gdy już zakończyłeś pierwsze okrążenie, gdyż wtedy będziesz jeździł w nieskończoność)

K - włącza „Chaos Timer” - zatrzymany zostaje zegar odliczający czas. Będziesz mógł w ten sposób ukończyć bez problemu trasy na których zmagasz się z czasem. Dodatkowo samochody sterowane przez komputer zaczną jeździć w kółko, może się również zdarzyć (po około 30-40 sekundach od momentu aktywacji cheatu) iż również i ty będziesz miał problemy ze sterowaniem - wtedy wyłącz i włącz ponownie cheat aby móc kontynuować.

L - wyłącza „Chaos Timer”

G - włącza „Ghost Race” - wszystkie samochody stają się niewidzialne i nie można się z nimi zderzyć

H - wyłącza „Ghost Race”

V - Super Jump - po naciśnięciu tego klawisza samochód podskoczy w powietrze, tym wyżej, im dłużej przytrzymasz klawisz wciśnięty. Cheat działa w większości przypadków, może się jednak zdarzyć (na ogół przez pierwsze 10 sekund wyścigu), że to nie twój a znajdującego się obok przeciwnika „wyleci w górę” :)

U - działa podobnie jak „Super Jump” z tym że twój samochód zamiast podskakiwać przyspiesza jak gdyby posiadał olbrzymie silniki odrzutowe.

N - nieograniczona ilość NOS (Nitro)

S - max punktów za styl (Style Points), przydatne zwłaszcza w trybie Drift

M - pokaźna ilość gotówki na twoim koncie

  • data aktualizacji: 1 grudnia 2003
  • kategoria gry: Wyścigi
  • rozmiar pliku: 34,5 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Need for Speed: Underground

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Need for Speed: Underground - +9 trainer trainer 34,5 KB 2003.12.01 44,1K 204
Need for Speed: Underground - +2 trainer trainer 22 KB 2003.11.24 8,1K 16