Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku6,8 KB

data aktualizacji4 lipca 2012

pobrań4344

pobrań (7 dni)8

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier trainer Unlocker - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym przechowywane są save’y. Prawdopodobnie będziesz musiał wykonać kopie bezpieczeństwa znajdujących się tam plików, by ich nie utracić.

Możesz już uruchomić grę, otrzymując dostęp do wszystkich misji oraz poziomu trudności Veteran. Na starcie zaliczone są także wszystkie wyzwania.

  • data aktualizacji: 4 lipca 2012
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 6,8 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl