Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Duke Nukem Forever - v1.1 Steam +6 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Duke Nukem Forever . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku134,7 KB

data aktualizacji27 września 2011

pobrań7650

pobrań (7 dni)24

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD2 – nieskończona ilość amunicji

NUMPAD3 – nieskończona ilość granatów

NUMPAD4 – nielimitowane ego

NUMPAD5 – prostsza eliminacja wrogów

NUMPAD6 – nielimitowane turbo

NUMPAD7 – nielimitowana stamina (wytrzymałość)

Uwaga! Trainer współpracuje z grą pobraną za pośrednictwem sieciowej usługi Steam. Wymagane jest ponadto jej zaktualizowanie do wersji 1.1.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl