Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Project IGI - +2 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Project IGI . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku168 KB

data aktualizacji15 stycznia 2001

pobrań293125

pobrań (7 dni)1126

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Project IGI trainer +2 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Plik należy wgrać do katalogu, w którym znajduje się gra, a następnie go uruchomić. Podczas rozgrywki można używać dwóch klawiszy:

[F11] - niekończąca się amunicja

[F12] - nieśmiertelność

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl