Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dark Void - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Dark Void . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku187,4 KB

data aktualizacji30 sierpnia 2010

pobrań1041

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do dowolnego katalogu i uruchom plik o nazwie savegame.exe. Dokona on automatycznej podmiany zapisanych stanów gry (Twoje dotychczasowe save’y zostaną zachowane w formie kopii zapasowej).

Możesz już uruchomić grę i wybrać opcję wznowienia rozgrywki (Resume Game). Uzyskasz w ten sposób dostęp do wszystkich 14 rozdziałów, a także będziesz dysponował wszystkimi 57 ukrytymi dziennikami.

  • data aktualizacji: 30 sierpnia 2010
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 187,4 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl