Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Dark Void - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Dark Void z gatunku Gry Akcji w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku1038,1 MB

data aktualizacji15 stycznia 2010

pobrań7104

pobrań (7 dni)6

Pobierz plik za darmo

Dark Void to gra akcji będąca debiutanckim projektem firmy Airtight Games. Zespół ten został uformowany z byłych programistów Microsoft Game Studios, odpowiedzialnych między innymi za Crimson Skies: High Road to Revenge.

Akcja gry rozgrywa się w 1938 roku, oferując nam możliwość pokierowania postacią pilota Willa. Główny bohater wskutek awarii samolotu ląduje wraz ze swoją przyjaciółką Avą w samym centrum Trójkąta Bermudzkiego. Na drodze głównych postaci stają mechaniczni przeciwnicy będący przedstawicielami wrogiej rasy obcych, a na domiar złego Will i Ava odkrywają, że trafili do tytułowego alternatywnego wymiaru. Naszym zadaniem jest nie tylko powstrzymanie potworów przed przedostaniem się do naszego świata, ale także opracowanie z pomocą innych rozbitków planu ucieczki. W sumie do rozegrania mamy trzy rozległe scenariusze, wzbogacone licznymi i efektownymi scenkami przerywnikowymi.

Uwaga: Demo zawiera jedną misję z pełnej wersji gry.

  • data aktualizacji: 15 stycznia 2010
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 1038,1 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl