Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

The Sims 3 - +1 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry The Sims 3 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku340,2 KB

data aktualizacji10 czerwca 2009

pobrań9053

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

The Sims 3 trainer +1 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum do dowolnego katalogu. Uruchom grę i w dowolnym momencie rozgrywki wciśnij ALT+TAB. Uruchom trainer i powróć do gry. Będziesz teraz mógł skorzystać z następującego ułatwienia:

CTRL+F2 – 10000 Simoleonów (musisz znajdować się w menu dokonywania zakupów)

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
13.06.2009 09:29
👎
maxfenix
80
Son Of Czechu

Co to ma być? Fakt, nigdy nie grałem w The Sims, ale nie sądziłem, że to taki shit. Szkoda miejsca na dysku!