Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Pekin 2008 - +1 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Pekin 2008 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku987 KB

pobrań7269

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji4 września 2008

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. Wciśnij F1 znajdując się w menu głównym gry. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następującego ułatwienia:

NUMPAD2 – 1000 punktów w konkurencji skoków do wody

  • data aktualizacji: 4 września 2008
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 987 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Pekin 2008

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Pekin 2008 - +1 Trainer trainer 987 KB 2008.09.04 7,3K 0