Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Far West - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Far West z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku61,6 MB

data aktualizacji8 listopada 2002

pobrań3486

pobrań (7 dni)6

Pobierz plik za darmo

Far West to mieszanka akcji i strategii czasu rzeczywistego w której zajmiemy się budową i utrzymaniem rancza położonego gdzieś na dzikich preriach Ameryki Północnej, w czasach gdy panowało tam bezprawie i rozbój. W skład naszych podstawowych obowiązków wchodzi hodowla bydła, wymiana towarowa, umiejętne gospodarowanie zasobami finansowymi oraz oczywiście walka i obrona dobytku przed zakusami Indian i okolicznych bandziorów.

Podstawowym dobrem w grze są krowy (choć mogą to być jeszcze konie lub owce), do obrony i wypasu których musimy zatrudnić kowboi, a tym z kolei należy zapewnić wikt i opierunek - czyli odpowiednią ilość fasoli, kawy i whiskey, a także miejsce do spania. Cała rozgrywka Far West obraca się wokół rancza, które należy ciągle ulepszać i rozbudowywać (o np.: domy mieszkalne przeznaczone dla pracowników, magazyny i pastwiska), by mogło pomieścić większą liczbę krów i przynosić tym samym większe dochody. Nieustannie też musimy odwiedzać pobliskie miasto stanowiące centrum wymiany towarowej. Znajdziemy tu między innymi: różnego rodzaju sklepy, salon, dealera krów, bank i szeryfa.

Uwaga: Demo pozwala na przejście misji treningowej oraz jednej misji wchodzącej w skład kampanii.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl