Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Crysis - v.1.1 +6 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Crysis . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku329,4 KB

pobrań9658

pobrań (7 dni)29

data aktualizacji21 stycznia 2008

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Crysis trainer v.1.1 +6 trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F1 – nieśmiertelność

F2 – nielimitowane moce zbroi Nanosuit

F3 – nieskończona ilość amunicji

F4 – nieskończona ilość granatów

F5 – nielimitowany noktowizor

F7 – popełniamy efektowne samobójstwo

Uwaga! Trainer ten współpracuje wyłącznie z 32-bitowymi systemami operacyjnymi! Wymagane jest ponadto zainstalowanie łatki w wersji 1.1!

  • data aktualizacji: 21 stycznia 2008
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 329,4 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.