Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Delta Force: Helikopter w Ogniu - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Delta Force: Helikopter w Ogniu z gatunku Gry Akcji na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku132,3 MB

data aktualizacji5 lutego 2003

pobrań20989

pobrań (7 dni)33

Pobierz plik za darmo

Kolejna, czwarta gra z serii Delta Force. Akcja oparta została na autentycznych wydarzeniach związanych z operacjami wojskowymi „Restore Hope” oraz „Task Force Ranger”, które miały miejsce w 1993 roku w Somalii. Wówczas kryzys gospodarczy, klęska suszy i głodu doprowadziły do brutalnej walki o władzę pomiędzy liderami zwaśnionych klanów. Społeczność międzynarodowa zdecydowała o nałożeniu embarga na dostawy broni oraz wysłaniu do Somalii misji wojskowej, złożonej głównie z żołnierzy amerykańskich. Wśród jednostek biorących udział w walkach, znajdowały się między innymi takie sławne oddziały jak US Army Rangers oraz Delta Force.

Gracz staje się członkiem tych elitarnych jednostek wysłanych do walki w rejon miasta Mogadisz. Naszym zadaniem jest wyeliminowanie wojowników somalijskich i przywrócenie spokoju w mieście. Łącznie do przejścia czeka ponad piętnaście różnorodnych misji, m.in. uwalnianie zakładników, chwytanie wrogich przywódców, atak na pozycje zajmowane przez bojowników, itp. Należy powiedzieć, że celem twórców gry było jak najwierniejsze oddanie realiów pola bitwy. Szczegółowo odtworzono wszystkie rodzaje wówczas wykorzystywanej broni (m.in. karabin kaliber 50mm, karabin snajperski, a także liczne pojazdy jak śmigłowce wojskowe, Hammer, itp.); zachowanie się wyszkolonych komandosów, niezorganizowanych oddziałów milicji, a nawet cywili, którzy po raz pierwszy pojawili się w serii Delta Force. Nie zapomniano także o nowoczesnym silniku graficznym, w tym przypadku pochodzącym z gry Comanche 4. Dzięki niemu całe otoczenie wygląda bardzo autentycznie, niestety wymaga to odpowiednio mocnego komputera.

Uwaga: Omawiany program oddaje do naszej dyspozycji m.in. następujące elementy:

  • Misja single-player o nazwie Diplomatic Immunity, polegająca na odbijaniu z rąk terrorystów budynku Organizacji Narodów Zjednoczonych w Somalii.
  • Nowa mapa dla trybu multiplayer (sieć lokalna i Internet), zatytułowana Bridge over the Jubba River.
  • Transport oddziału za pomocą śmigłowca MH-6.
  • Wykorzystywanie gestów w celu efektywniejszego dowodzenia grupą uderzeniową.
  • data aktualizacji: 5 lutego 2003
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 132,3 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl