Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

ThreadSpace: Hyperbol - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry ThreadSpace: Hyperbol z gatunku Gry Zręcznościowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku326,8 MB

data aktualizacji16 lipca 2007

pobrań961

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo

Powstała w studiach Iocaine Studios gra Thread Space: Hyperbol łączy w sobie elementy kosmicznej strzelaniny, strategii i RPG. Jako pilot statku kosmicznego gracz bierze udział w intergalaktycznym konflikcie między trzema potężnymi organizacjami: szanującą pokój i demokrację Drake Republic, nastawioną na wojskową siłę i kontrolę Intercorporation Military Force oraz zamieszanym w nielegalne interesy, przemyt i czarny rynek, Syndykatem. Po czyjej stronie się opowie, zależy tylko od niego.

Gra posiada rozbudowany tryb online. Korzystając z niego gracz ma możliwość stworzenia swojego awatara, wyposażenia posiadanego statku oraz zmiany jego wyglądu. Stworzona postać staje do walki w międzykorporacyjnych bitwach. Za zdobyte doświadczenie można ulepszać posiadany pojazd oraz dodawać do niego nowe wyposażenie, pancerze, pola ochronne i bronie.

Uwaga: Demo pozwala na czterogodzinną rozgrywkę.

  • data aktualizacji: 16 lipca 2007
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 326,8 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl