Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Gothic 3 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Gothic 3 z gatunku Gry RPG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku1106 MB

pobrań27640

pobrań (7 dni)14

data aktualizacji10 listopada 2006

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Gothic 3 demo  - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Gothic III to kolejna, trzecia już, odsłona jednej z najlepszych gier cRPG. Historia przedstawiona w tej części stanowi kontynuację wydarzeń opowiedzianych w jej poprzedniczce. Tym razem wszystko toczy się na terenach królestwa Myrthany, a są one bardzo rozległe i różnorodne. Podczas rozgrywki odwiedzimy m.in. Varrant wraz z obleganą przez orków stolicą, Nordmar, archipelag Wysp Południowych i całkowicie opanowane przez orków Północne Krainy. Niestety nie można odwiedzić Khorinis.

Zadaniem gracza w tej części gry jest powstrzymanie sił orków, które osaczyły już stolicę królestwa oraz zdobycie informacji dotyczących powodu tego ataku. Misje można rozwiązywać na kilka różnych sposobów. A oprócz questów związanych z główną osią fabuły, gracz otrzymuje szereg zadań pobocznych.

Uwaga: Demo zawiera początkowe lokacje gry, w tym miasta Ardea i Cape Dun oraz obóz rebeliantów Reddock. Na tych obszarach dostępne są te same questy, przedmioty, zaklęcia i NPC-ty co w pełnej edycji gry.

  • data aktualizacji: 10 listopada 2006
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 1106 MB