Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

GT Legends - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry GT Legends . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku37,9 KB

data aktualizacji31 stycznia 2006

pobrań7738

pobrań (7 dni)9

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu UserData w folderze, gdzie zainstalowałeś grę. Po uruchomieniu programu wybierz profil o nazwie UNBAiSEDGOATS. Otrzymasz dostęp do wszystkich samochodów, tras, mistrzostw, filmów, bonusowych materiałów, jak również miliard dolarów (bez jednego centa).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl