Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat GT Legends

Najciekawsze modyfikacje do Left 4 Dead, Portal 2, Skyrim, DayZ, serii Crysis oraz innych gier (20/11/2012)

Adrian Werner, 20 listopada 2012, 08:09

W najnowszej odsłonie cyklu „Najciekawsze modyfikacje” omawiamy m.in. Black Mesa, symulator kosmiczny Diaspora, kampanię do Crysis opartą na serialu StarCry, poprawki graficzne do Crysis 2, Doom 3 i Morrowind, nowe mapy do DayZ, Left 4 Dead 2, Portal 2 i Minecrafta oraz przybliżamy nadchodzące mody.

Poradnik: GT Legends

Redakcja GRYOnline.pl, 1 lutego 2007, 15:42

Witam w poradniku do gry GT Legends. Wszyscy fani symulacyjnego ścigania się z pewnością bardzo dobrze kojarzą ten tytuł, będący kolejnym z serii wyścigów w świecie samochodów GT. Tym razem gra przenosi nas w świat potężnych maszyn z lat 60-tych i 70-tych, kiedy nie było jeszcze ABS-u i kontroli trakcji, a kierowca wyścigowy był kierowcą wyścigowym, nie trybikiem w komputerowej maszynie.

SimBin przedłuża owocną współpracę z SRO

ComCo, 27 lutego 2006, 13:52

Szefowie szwedzkiego zespołu developerskiego SimBin podpisali ostatnio kolejne porozumienie z SRO - organizacją stojącą za samochodowymi mistrzostwami FIA GT. Umowa dotyczyła przedłużenia licencji na tworzenie gier komputerowych opartych o wspomniane zawody aż do 2012 roku.

GTR 2 - screeny i nowe fakty

Elrond, 14 lutego 2006, 16:17

Całkiem niedawno informowaliśmy Was o kontynuacji znakomitej serii symulacji wyścigowej spod znaku GTR. Gra z "dwójką" w tytule zadebiutuje na rynku już latem tego roku a fani tego gatunku otrzymają rozgrywkę na jeszcze wyższym poziomie niż poprzednio.

10tacle Studios większościowym udziałowcem Blimey! Games, twórców m.in. GT Legends

Elrond, 3 lutego 2006, 11:56

Przedstawiciele niemieckiej firmy wydawniczej, 10tacle Studios, poinformowali, iż stała się ona większościowym udziałowcem brytyjskiego developera, Blimey! Games. Studio zatrudniające 45 programistów specjalizuje się w symulacjach samochodowych spod znaku GTR. W chwili obecnej Blimey! Games pracuje nad GTR 2, jako niezależny podwykonawca firmy SimBin.

SimBin przygotowuje kolejną część wyścigowej serii GTR

ComCo, 12 stycznia 2006, 13:26

Firma 10tacle Studios ujawniła właśnie pierwszy z czterech projektów, których wydanie zaplanowano na bieżący rok kalendarzowy. Mowa tu o GTR 2 - nowej, wyścigowej symulacji autorstwa szwedzkiego zespołu developerskiego SimBin, która powstaje na fali sukcesów pierwszego GTR oraz GT Legends.

Zakończono prace nad GT Legends

Krystian Smoszna, 23 września 2005, 07:39

Firmy SimBin Development Team oraz 10tacle Studios poinformowały wczoraj, że ich produkt o nazwie GT Legends osiągnął złoty status i powędrował do tłoczni. Dystrybucją gry na świecie zajmie się koncern Atari. Niestety nie dotyczy to naszego kraju. Żaden z dystrybutorów nie wykazał bowiem chęci sprowadzenia tego programu do Polski.

GT Legends trafi na sklepowe półki już w październiku

ComCo, 18 lipca 2005, 09:05

Dobra informacja dla wszystkich miłośników samochodów i wyścigów z przełomu lat 60' - 70'. Prace nad GT Legends, kolejną produkcją studia SimBin, które na rynku gier komputerowych zaistniało dzięki symulacji GTR: FIA GT Racing Game, wkroczyły już w etap finalnych testów, dzięki czemu gra ukaże się na rynku kilka tygodni wcześniej, niż zapowiadano, tj. na początku października.

10Tacle Studios zaprezentuje GT Legends (i dwie inne produkcje) na lipskich targach Games Convention

ComCo, 29 czerwca 2005, 09:32

Niemiecka korporacja wydawnicza 10Tacle Studios zapowiedziała swoją obecność na tegorocznych targach Games Convention (Lipsk; 18-21 sierpnia). Wśród produkcji, które doczekają się prezentacji na stanowisku tej firmy, znalazły się: gra wyścigowa GT Legends (kolejny tytuł twórców znakomitej symulacji GTR: FIA GT Racing Simulation), a także dwa inne, niezapowiedziane jeszcze projekty.