Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 19 stycznia 2014, 10:51

Earth 2140 (kody) PC

Wstęp

Earth 2140 to gra strategiczna wyprodukowana przez firmę TopWare. Produkcja opowiada o wojnie pomiędzy UCS (United Civilized States) i ED (Eurasian Dynasty) o władze nad światem. Gracz kieruje poczynaniami jednej z frakcji i bierze udział w misjach single player oraz w wieloosobowych potyczkach.

Kody do gry

Uwaga! Poniższe czynności wymagają ingerencji w pliki gry, więc warto zrobić kopię zapasową.

Edytorem tekstu otwórz plik „earth640.bat" lub „earth800.bat” w folderze z zainstalowaną grą. Zmień linię „dos4gw game.exe x640” na „dos4gw game.exe x640 WW MD MS”, by włączyć tryb oszustw. Następnie przytrzymaj klawisz Shift i wpisz jeden z poniższych kodów (efekt – kod):

  • Cała mapa - rthshowmp
  • Dodaje 5 tys. $ - rthcshe
  • Niszczy wybrane jednostki - rthkill
  • Leczy wybrane jednostki i naprawia budynki - rthhealth
  • Pominięcie misji - rthvctry
  • Kończy wszystkie procesy dla wszystkich drużyn - rthrsrchll
  • Wybór poziomu - rthglx<numer poziomu>

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 19 stycznia 2014