Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 30 września 2013, 08:37

Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay (walka) PC

Wstęp

Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay to growa adaptacja obrazu kinowego zatytułowanego The Chronicles of Riddick. Tytuł reprezentuje gatunek gier akcji, obserwowanych z perspektywy pierwszej osoby, w której głównym bohater musi uciec z pilnie strzeżonego więzienia.

Triki do gry

Walka

Walka z Riot Guards

By pokonać te jednostki, należy strzelać im w plecy. Wrogowie ci są powoli, więc nie powinno to stanowić problemu.

Walka z czerwonymi mechami Hoxie

Podczas walki z nimi podnieś mini guna. Spróbuj tak manewrować, by mechy ułożyły się w jednej linii - nie będą mogły Cię namierzyć i trafić.

Walka z Heavy Riot Guards

W czasie walki w Loading Dock musisz uzbroić się w porządną broń, najlepiej w mini guna. Staraj się trafiać w wybuchowe kanistry i za wszelką cenę unikaj ataków.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 30 września 2013

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz