Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 3 lipca 2013, 11:44

Forza Horizon (łatwe zdobywanie doświadczenia) X360

Wstęp

Forza Horizon to kolejna część popularnej serii gier wyścigowych, tym razem stawiająca na bardziej zręcznościowy model rozgrywki i wielki otwarty świat będący wirtualnym odpowiednikiem amerykańskiego stanu Colorado. W dalszej części tekstu zamieszczamy kilka wskazówek adresowanych do początkujących kierowców.

Triki do gry

Łatwe uzyskanie kolejnych poziomów doświadczenia

Zdobądź możliwie najszybsze auto i pojedź nim w dowolne miejsce, gdzie znajduje się pole trawy, bez zbyt wielu przeszkód (drzewa, znaki, itd.). Rozpędź się na nim i wpadnij w kontrolowany poślizg. Utrzymuj stałą prędkość i kręć kółka na polanie. Wytrzymaj w ten sposób jak najdłużej, by uzyskać wysoki mnożnik i ogromną ilość punktów doświadczenia.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 lipca 2013