Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 20 lutego 2013, 17:05

Forza Horizon (dodatkowe pojazdy; finanse; poziomy trudności) X360

Wstęp

Forza Horizon to kolejna część popularnej serii gier wyścigowych, tym razem stawiająca na bardziej zręcznościowy model rozgrywki i wielki otwarty świat będący wirtualnym odpowiednikiem amerykańskiego stanu Colorado. W dalszej części tekstu zamieszczamy kilka wskazówek adresowanych do początkujących kierowców.

Triki do gry

DODATKOWE POJAZDY

Pokonywanie kolejnych mistrzów wiąże się z wygrywaniem ich samochodów. Oto lista maszyn, które możesz pozyskać:

Dodge Challenger SRT8 – Musisz pokonać Aliego Howarda.

Ferrari 599XX – Musisz pokonać Dariusa Flynta.

Ford F150 SVT Raptor – Musisz pokonać Ramonę Cravache.

Lamborghini Diablo SV – Musisz pokonać Duke'a Maguire'a.

Lexus LF-A – Musisz pokonać Zaki Malik.

Nissan GT-R Black Edition – Musisz pokonać Marko Bavana.

Saleen S7 – Musisz pokonać Hailey Harper.

ZARZĄDZANIE FINANSAMI

Najważniejszą wskazówką jest to żeby w początkowych godzinach gry nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy na nowe samochody. Gra bardzo hojnie będzie cię wtedy obdarowywała nowymi maszynami, przyznając je między innymi za posiadanie save'ów z poprzednich części, wygrywanie specjalnych pojedynków czy odnajdywanie wraków. Na tego typu zakupy warto zdecydować się dopiero później. To samo tyczy się przeznaczania kredytów na ulepszanie samochodów. Zanim zdecydujesz się na masowe nabywanie tego typu upgrade'ów postaraj się zniszczyć możliwie jak najwięcej billboardów, tak by obniżyć wydatki o co najmniej 50 procent.

WYBÓR POZIOMU TRUDNOŚCI

Po rozpoczęciu zabawy wybierz najwyższe ustawienia poziomu trudności, bo zawody nie będą jeszcze wtedy szczególnie wymagające i bez większych przeszkód będziesz mógł podawajać swoje wygrane pieniężne. Na ewentualne obniżenie poziomu trudności zdecyduj się dopiero po awansowaniu na wyższe poziomy ligi, szczególnie że będziesz już wtedy dysponował dużą ilością uzbieranej wcześniej gotówki.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 lutego 2013