Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 26 czerwca 2012, 12:00

Kody do gry Spec Ops: The Line (odnajdywanie sekretów; wyposażenie; destrukcja otoczenia) PC, X360, PS3

Kody do gry

ODNAJDYWANIE SEKRETÓW

Każdy dłuższy etap gry to zazwyczaj dwa sekrety do zdobycia, a krótsza misja – jeden sekret. O tym ile sekretów masz jeszcze do odnalezienia możesz przekonać się pauzując grę. Jeśli przegapiłeś jakiś sekret, to warto skorzystać z opcji wyboru etapu dostępnej z poziomu menu głównego. W takiej sytuacji dobrze jest też zapisać swoje poszukiwania na innym slocie, tak by nie ingerować w przebieg głównej kampanii. Jest to tym bardziej wskazane, że gra na stałe zapisuje odnalezienia każdego sekretu, tak więc nie musisz go później ponownie podnosić.

WYPOSAŻENIE

Główny bohater w danym momencie może mieć przy sobie dwie bronie. Jako podstawową broń warto wybrać taką, która cechuje się najlepszymi parametrami, jak np. dobry karabin z wbudowanym granatnikiem. Zapasową bronią powinna być natomiast ta, do której łatwo jest o dostęp do amunicji (np. taka, z której chętnie korzystają również wrogowie). Warto też regularnie wyczerpywać zapasy wszystkich posiadanych odmian granatów, albowiem każdorazowo po odnalezieniu skrzynki z zapasami Walker może zabrać ze sobą jedynie ograniczoną ich ilość.

DESTRUKCJA OTOCZENIA

Bardzo wskazane jest rozglądanie się za szklanymi i niestabilnymi powierzchniami, albowiem ich niszczenie pozwala na zasypywanie przeciwników. W skrajnych przypadkach może to doprowadzić do natychmiastowej śmierci wrogów, choć nawet jeśli zostaną oni jedynie ogłuszeni, to będziesz miał więcej czasu na to żeby się ich pozbyć.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 26 czerwca 2012