Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 maja 2011, 13:01

Geometry Wars: Galaxies (zdobywanie doświadczenia; połączenie z wersją na DS-a) Wii

Triki do gry

SZYBKIE ZDOBYWANIE PUNKTÓW DOŚWIADCZENIA

Zastosowanie opisanej poniżej metody pozwoli Ci na szybkie i łatwe zdobywanie punktów doświadczenia, wiążące się z wskakiwaniem głównego bohatera na kolejne poziomy rozwoju. Przystąp do zabawy na jednej z najmniejszych dostępych map i pozostaw bohatera ukrytego w jednym z narożników planszy. Powinno to doprowadzić do szybkiej śmierci postaci i jednocześnie zdobycia 10 punktów doświadczenia. Powtarzaj opisane poniżej kroki do momentu uzyskania pożądanej liczby punktów.

POŁĄCZENIE Z WERSJĄ GRY NA NINTENDO DS

Jeżeli dysponujesz grą Geomety Wars: Galaxies także w wersji na Nintendo DS, to wskazane jest połączenie obu konsol celem dokonywania wymiany zapisanych danych. W nagrodę przyznany zostanie Ci dostęp do zupełnie nowej galaktyki, na którą będzie się składać siedem planet.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 maja 2011